Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (9/3) patyrė pralaimėjimą Eurolygoje, kai namuose 88:96 (17:26, 30:25, 16:21, 25:24) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ (6/5) ekipai.

Katalonai labai prastai pradėjo mačą ir vienu metu net atsilikinėjo 15 taškų skirtumu. Paskui ėmė vytis varžovus. Š. Jasikevičiaus auklėtiniai situaciją stabilizavo ir po dviejų kėlinių pralaiminėjo jau tik 47:51.

Vėliau vyko atkakli kova, bet nuolatos didesniu ar mažesniu skirtumu pirmavo „Olympiakos“.

Likus žaisti 4:52 minutei Nikola Mirotičius lygino rezultatą ties 77 taškų. Tada „Olympiacos“ atsakė penkiais taškais be atsako ir atsilaikė iki dvikovos pabaigos.

Rungtynių pabaigoje techninę pražangą dar užsidirbo Š. Jasikevičius. Ji buvo skirta už kalbas su teisėjais.

Ispanijos ekipai tai yra antras pralaimėjimas per paskutines trejas rungtynes.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 16, Brandonas Daviesas 15 , Adamas Hanga 10, Kyle‘as Kuricas (3/4 tritaškiai) ir Nickas Calathesas po 9.

„Olympiakos“: Hassanas Martinas 17 (8 atk. kam.), Shaquielle‘as Mckissicas 16, Kostas Sloukas 15 (1/7 tritaškiai, 10 rez. perd.), Kostas Papanikolaou 11.