• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip sakoma – meilei amžius nesvarbus. Tai įrodė ir Holivudo aktorės Sarah Paulson ir Holland Taylor, kurias skiria 32 metai! Tačiau moterys susitikinėja jau 7 metus ir apie savo santykius nebijo kalbėti viešai.

6

Kaip sakoma – meilei amžius nesvarbus. Tai įrodė ir Holivudo aktorės Sarah Paulson ir Holland Taylor, kurias skiria 32 metai! Tačiau moterys susitikinėja jau 7 metus ir apie savo santykius nebijo kalbėti viešai.

REKLAMA

Įdomu tai, kad Sarah Paulson (45) ir Holland Taylor (77) susipažino ne kaip daugelis žymiųjų porelių, o per socialinį tinklą Twitter.  Abi aktorės pasirodė serialuose, kurių premjera įvyko 2020 m. Juos sukūrė Ryanas Murphy, rašo oprahdaily.com.

Paulson ne tik vaidino filme „Miss Amerika“, bet ir vaidino pagrindinį „Netflix“ filmo „Ratched“ vaidmenį. Šis vaidmuo yra glaudžiai susijęs su slaugytojos istorija iš filmo „Skrydis virš gegutės lizdo“.

Moters partnerė Holland Taylor taip pat Holivude vertinama itin teigiamai ir yra įrašyta į Holivudo aukso amžiaus istoriją.

REKLAMA
REKLAMA

Realiame gyvenime Paulson ir Taylor yra puikiai žinomos dėl savo ilgalaikės meilės viena kitai. Santykius jos puoselėja jau nuo 2015 metų – jos ne tik išryškino homoseksualius santykius Holivude, bet ir atvėrė duris pokalbiams apie amžiaus skirtumus romantiniuose santykiuose.

REKLAMA

Per 2020 m. „Emmy“ ceremoniją, kuri buvo surengta virtualiai, Paulson ir Taylor klausėsi iš savo namų. Gerbėjai negalėjo atitraukti akių nuo juokelius laidančių moterų – jų meilė viena kitai buvo tiesiog apčiuopiama.

Bėgant metams pora sulaukė visuomenės dėmesio dėl 32 metų amžiaus skirtumo. 2016 m. interviu „New York Times“ Paulson, žinoma dėl savo darbo „American Horror Story“, patvirtino savo santykius su Taylor ir paaiškino, kaip jas netikėtai užklupo visuomenės susidomėjimas jos meilės gyvenimu.

REKLAMA
REKLAMA

„Mano romantiškų partnerių pasirinkimas nebuvo įprastas, todėl mintis, kad tai „tik dar viena“ buvo įtikinama, – sakė Paulson. – Nekreipiu dėmesio į tai, ko iš manęs tikėjosi visuomenė, aplink mane esantys žmonės. Aš esu įsimylėjusi ir nieks man netrukdys mylėti tą žmogų, kurį noriu mylėti.“

Nors Paulson yra patenkinta savo meilės gyvenimu, ji prisipažįsta, kad bijo kurti šeimą, nes supranta, ką dėl to reikėtų paaukoti. „Nenoriu, kad mano gyvenimas apvirstų aukštyn kojomis. Nenoriu žiūrėti į savo vaiką ir sakyti: „Tu esi pats nepaprasčiausias dalykas, kuris kada nors nutiko man, bet kartu ir mirties šauksmas, – aiškina ji. – Nenoriu būti savanaudė ir tiesiog vaiko susilaukti tik dėl savęs – tai nebūtų teisinga vaiko atžvilgiu.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Viename interviu aktorė pabrėžė, kad ne dėl jų amžiaus skirtumo santykiai veikia. „Manau, kad labiau vertiname kartu praleistą laiką ir tai, ką turime kartu, todėl smulkmenos ir yra tik smulkmenos, – sakė ji. – Manau, kad tai kažkam gali suteikti paskatą būti tuo, kuo iš tiesų yra.“

Apie santykius prabilo ir Holland Taylor: „Esu iš vyresnės kartos, ir mane labai stebina, kaip žmonės žiniasklaidai atskleidžia bet kokius asmeninius dalykus. Man tai nėra įprasta. Tai nereiškia, kad tai nėra gerai, tiesiog reikia šiek tiek prie to priprasti.

REKLAMA

Ir Sarah, žinoma, yra iš kitos kartos, bet ji gyvena šia diena. Iš pradžių man buvo sunku persilaužti ir prabilti apie save viešai, tačiau tai dabar darau.“

Nors ir moterys buvo jau pažįstamos iš anksčiau, tarp jų meilė įsiplieskė tik vėl susitikus po 10 metų. Moteris atskleidžia, kad nors iš artimųjų ir draugų ji sulaukė daug įspėjimų, kad tokie santykiai paveiks jos asmeninį gyvenimą, karjerą, jai tai buvo nė motais.

„Aš nepasirinkau žmogaus, kurį noriu įsimylėti. Bet manau, kad žmonėms tai įdomu dėl to, kad tai visai neįprasta, – 2018 m. žurnalui „Elle“ sakė Paulson. – Žmogui, kuris gali atsidurti situacijoje, kai bijo, kad bus neteisingai suvoktas ar įvertintas, gali būti labai sunku. Norėčiau parodyti, kad galima gyventi kuo tikriau ir neapsimetinėti. Jei tai įkvėps kažką, tai tik pliusas.“

Tai kuri bijo pastoti?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų