Šalčiūtė nustebino gerbėjus nauja šukuosena: įkvėpė garsi atlikėja

Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė savo gerbėjams pasirodė kardinaliai pakeitusi savo įvaizdį – su nauja plaukų šukuosena. 

Ne paslaptis, kad nors Monikos natūralūs plaukai yra ganėtinai ilgi ir sveiki, mergina nuo seno mėgsta plaukų tūrį ir ilgį padidinti pridėtiniais plaukais. 

Kaip sako pati Monika: „Pridėtiniai plaukai leidžia padaryti daugiau įdomesnių šukuosenų, be to labai tinka renginiams. O kadangi jų po karantino jų labai daug, prisegami plaukai man tikras išsigelbėjimas, tik jų dėka atsiauginau savuosius plaukus. 

Įsivaizduokite, jei kas kart kai reikia eiti į renginį garbanočiau savus plaukus? O šiuos galiu garbanoti drąsiai, taip mažiau kenkdama saviems plaukams. Net nekalbu apie tai, kiek daug pasitikėjimo savimi tai priduoda“. 

Monika nors pati yra vilnietė, tačiau nuo seno siunčiasi pridėtinius plaukus iš „Elitera“ studijos Kaune. „Atrodo gal ir neįtikėtina, bet su šia kompanija net nesam matęsi gyvai, visada plaukus parenka man pagal nuotrauką ir nė karto neprašovė“. 

Natūralūs Monikos plaukai yra taip pat labai išpuoselėti. Mergina atskleidė, kad jos gražių ir žvilgančių plaukų paslaptis yra 3 pagrindinės priemonės: argano aliejus, kokosų sviestas ir ricinos aliejus. Šias priemones sumaišo ir iš šio mišinio pasidaro naktinę kaukę, kuria lepina plaukus vieną kartą į mėnesį, palikdama visai nakčiai. Be to garsenybė bent kartą į mėnesį pasikerpa plaukų galiukus. 

Beje, naujos šukuosenos įvaizdžio idėjos sėmesi iš užsienio garsenybių. Pamačius Selena Gomez su įspūdingu kuodu ant viršugalvio, Monika nusprendė tokio stiliaus šukuoseną išbandyti ir pati. Labai greit sureagavo ir merginos sekėjai, negailėjo liaupsų. 

Monikos kasdieninį gyvenimą internete seka beveik 170 tūkstančių žmonių.


Rašyti komentarą...
K
Kuo čia
2021-07-22 09:55:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
nustebino...prisikišusi pusę dirbtinų plaukų...ar būtina skelbtis ...
Atsakyti
0

N
Nesuprantu
2021-07-22 10:00:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas ji tokia?
Atsakyti
0

N
Nu
2021-07-22 12:13:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sako atlikėja.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų