Šalčiūtė sulaukė teismo sprendimo: turės susimokėti baudą

Monika Šalčiūtė sulaukė nuosprendžio administracinio nusižengimo byloje. Antradienį įvykęs Vilniaus miesto apylinkės teismo posėdis vyko nuotoliniu būdu. Mergina pripažinta kalta – teismas jai skyrė baudą. 

4

Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė išgirdo Vilniaus miesto apylinkės teismo verdiktą – mergina pripažinta kalta administracinio nusižengimo byloje, praneša portalas 15min.lt. M. Šalčiūtei skirta bauda. 

Gegužės 11-osios rytą prie nuotolinio posėdžio turėjusi prisijungti M.Šalčiūtė trečiąjį kartą jame nepasirodė. Todėl, nematant kitų išeičių, jai paskirtas atvesdinimas. Teismui iškilo keblumų susisiekti su socialinių tinklų žvaigžde, ji neatsiliepė, todėl apie posėdį buvo informuota elektroniniu paštu. Atvesdinti merginos neprireikė – birželio 1-osios posėdyje ji pasirodė.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po ilgų derybų – Monika Šalčiūtė pasirodė teisme

Pirmasis teismo posėdis įvyko kovo 2-ąją, kuris buvo transliuotas nuotoliniu virtualiu būdu per „Zoom“ platformą, tačiau M.Šalčiūtė neprisijungė, tad šis posėdis buvo perkeltas į kovo 29-ąją.

Perkeltas posėdis taip pat praėjo be M.Šalčiūės, mergina ir vėl nepasirodė, tačiau prieš pat teismo posėdį ji kreipėsi į teisininkę ir pranešė, kad nė nežinojo, jog jai yra iškelta byla, o apie tai ją informavo socialinių tinklų vartotojas.

M. Šalčiūtei iškelta byla pagal LR ANK 505 str. 1 d. t.y. Kliudymas įstatymų įgaliotiems pareigūnams įgyvendinti jiems suteiktas teises ar atlikti pavestas pareigas, jų teisėtų reikalavimų ar nurodymų ir kolegialių institucijų ar valstybės pareigūnų sprendimų nevykdymas. 

Pasak teismo, mergina nevykdė nurodymo ir VMI nepateikė prašomų dokumentų už 2017, 2018 ir 2019 metus. Toks nusižengimas gali užtraukti baudą nuo 80 iki 780 eurų.


Rašyti komentarą...
V
Vita
2021-06-08 19:24:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas jinai tokia?Kuri nemoka mokeščiu?Atsirado socelinių tinklų žvaigždė.
Atsakyti
-1

V
V. A.
2021-06-08 20:15:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bauda pigiau. Už tiek reklamos nenupirksi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų