Irūna ryžosi išvaizdos pokyčiams: prakalbo apie baimes ir svajones

Kur, jei ne sėdint stilisto kėdėje išsakomi visi „pletkai“, naujienos, džiaugsmingos ir kartais graudžios patirtys. „Elitera“ studijos įkūrėja Gintarės Eimantaitės projektas „#stilistokėdėje“ į  grožio salono kėdę pasodino Irūną Puzaraitę Čeponienę.

9

Moteris pasiryžo plaukų priauginimo pagalba ženkliai prailginti savo natūralius plaukus. Tuo pačiu, nuoširdžiai ir atvirai Irūna papasakojo apie savo baimes, džiaugsmus ir svajones, rašo pranešime spaudai.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Irūna ryžosi išvaizdos pokyčiams: išdavė didžiausias savo baimes ir svajones

Dainininkė papasakojo, kad birželio mėnesį prasidės renginiai ir, kad jų be proto laukia. Nors užsidarymas karantino metu namuose davė ir savų pliusų – Irūnos vyras atrado talentą gaminti ir dabar maistą ruošia dažniau namie nei žmona. Anot Irūnos, vyras gamina tobulai!

„Ir tai visiška tiesa“, – juokėsi mergina.

O pati Irūna karantino metu galėjo skirti daugiau laiko šeimai, vaikams, kūrybai. Dainininkė atskleidė, kad ypač mėgsta kurti ir dainuoti lopšines savo mažiesiems: „Ko gero tai kiekvienos moters meilės išraiška savo mažiesiems.“ 

Beje, pati Irūna mėgstamiausios dainos neturi: „Geriausia muzika – tyla, kai būnu namuose viena, viską išjungiu ir mėgaujuosi. O jei klaustumėte, kokia daina tenka klausytis kasdien, kaip ir daugeliui mamų – Baby shark“. 

Irūna turi ir didelę svajonę - atsidaryti savo gėlių parduotuvę. Nuo jaunystės jautė potraukį gėlėms, ir einant į svečius visada puokštes kurdavo pati. Kaip mergina sako, vis dažniau ateina mintis, kad norėtų turėti savo gėlių parduotuvę.

O tuo metu, kol Irūna dalijosi patirtimis ir svajonėmis, jai buvo priauginti itin ilgi, banguoti plaukai. Irūna džiaugėsi tokiu rezultatu.

Beje, transliacijos metu žiūrovai galėjo patarinėti, kokį ilgį sruogelių palikti, ar pakankamas kiekis, ar įdėti ryškių sruogų. 

Projektą #stilistokėdėjė planuojama tęsti, kaskart į savo kėdę pasodinant vis kitą garsų žmogų, kurie dalinsis savo patirtimis, džiaugsmais ir svajonėmis.


Rašyti komentarą...
m
man
2021-06-12 11:18:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Irūna gražiausia natūrali,visokiais padailinimais ir eksperimentais tik sugadina save
Atsakyti
-2

N
Nu
2021-06-13 15:07:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasodinkit "paprastą" žmogų į kėdę, išgirsite įdomesnių istorijų!
Atsakyti
0

G
Gaga
2021-06-13 16:01:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul diedas varo dirbt, užteks veltėdžiaut ir pinigus už dyką imt le už vaikų auginimą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų