Monika Kvietkutė tiesiog pražydo: viskas naujo mylimojo dėka

Atlikėja ir socialinių tinklų nuomonės formuotoja Monika Kvietkutė šiuo metu kaip niekad laiminga. Moters akys švyti iš laimės ir greičiausiai tai yra naujos meilės dėka.

7

Fotografas Adam Aleksejėvič ją įamžino itin ryškioje fotosesijoje.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monika Kvietkutė

„Su Adamu teko ne karta susitikti jo foto studijoje, tad ir ši kartą nepraleidau progos gerai praleisti laiko, o svarbiausia – turėti ilgalaikį atsiminimą. Man visada labai patinka su juo dirbti, atvykus pas jį, man niekuo nereikia rūpintis – jis pasirūpina absoliučiai visu įvazdžiu, nuo makiažo iki rūbų. Man labai patiko ir ši fotosesijos idėja. Kodėl gi ne būtent taip pasitikti vasarą? Šis gyvenimo etapas man asmeniškai labai gražus ir spalvingas, tad ir suknelės spalva ir fotosesijos nuotaika labai tinkama mano dabartiniai nuotaikai atspindėti“, – sakė M. Kvietkutė.

Fotografas neslėpė, kad jos akys iš tiesų švyti ir mano, jog žino, kokia yra to priežastis.

„Šį kartą fotosesijos tematiką padiktavo – suknelė. Į savo studijos Kaune spintą įsigyjau naują, ryškią, tiulinę suknelę. Svarsčiau, ką galėčiau su ja įamžinti pirmąją. Prisiminiau, kad paskutinį kartą su Monika dirbome prie jos dainos „Bandysiu“ fotosesijos, tad buvo pats laikas susitikti studijoje vėl. Bendrą fotosesijos įvaizdį sugalvojau aš – makiažui naudojome mažus perliukus, o kadangi bendram įvaizdžiui norėjosi ilgos kasos – ją mums parūpino parduotuvė „Elitera“.

Nieko nenustebinsiu, kad fotosesijos rezultatą pasiekėme labai greitai. Monika, kaip ir visi kiti žinomi žmonės, puikiai žino savo „geruosius kampus“, jaučiasi labai laisvai prieš fotosesijos objektyvą. Su komanda juokavome, kad Monikos akys švyti  – greičiausiai, naujos meilės dėka“, – fotosesija komentavo A. Aleksejėvič


Rašyti komentarą...
Šiauliai
2021-05-13 10:41:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra barakuda tu monikita, taip ir jodineji ant turtingų vyrų, nesitikėjau, kad esi tokia pasileidele, taip ir naudojiesi, turtingų vyrų pinigais, nusivaziavai visai, gerai, kad tave Šedžius ir ištrenke, kai mušė iš barščiu
Atsakyti
-5

V
V
2021-05-13 10:38:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi. pagalvojau ,kad čia Bunkė !
Atsakyti
0

z
zanusi
2021-05-13 11:44:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuoj pirks kotedza,be jo negali.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų