Sabonių šeima linksminasi Graikijoje: dukra virto tikra gražuole

Viena gražiausių Lietuvos šeimų laikomi Saboniai šiuo metu mėgaujasi pavydėtinu laiku ir atostogomis. Garsiausias šalies krepšininkas Arvydas Sabonis laiką leidžia kartu su sūnumis Domantu, Tautvydu, Žygimantu, dukra Aušrine bei šeimos drauge, buvusia Mindaugo Kuzminsko žmona Egle Andreikaite.

12

Kompanija atostogoms pasirinko šiuo metu itin populiarią kelionių kryptį iš Lietuvos – jie mėgaujasi saulės šiluma Graikijos saloje Mikone.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sabonių ir Andreikaitės atostogos atima žadą

Atostogų vaizdais kompanija dalijasi ir savo socialiniuose tinkluose – tiek Aušrinė, tiek Eglė aktyviai rodo nuotraukas, kurios nepalieka abejingų.

Merginos demonstruoja ne tik suknelių madas ar savo pavydėtinas figūras maudymosi kostiumėliuose, bet taip pat ir smagiai leidžia laiką: jų rytas prasideda nuo jogos ir mankštos, kiek vėliau seka linksmybės prie baseino, o vakare, kas be ko, gardi graikiškų patiekalų vakarienė.

tv3.lt primena, kad fražuolės balerinos Eglės Andreikaitės gyvenime – permainos. Dar rudenį viešumoje pasirodė žinios, kad praėjus kiek daugiau nei metams po vestuvių, mergina ir krepšininkas Mindaugas Kuzminskas pasuko skirtingais keliais.

Vis dėlto dabar, praėjus kuriam laikui, Eglė ne tik atsitiesė, bet ir pranešė įspūdingas naujienas – ji kuria nauja prekės ženklą.

Apie tai savo gerbėjams balerina pranešė socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje.

„Mano kūdikis „aglapine“ netrukus išvys dienos šviesą. Viskas prasidėjo nuo pokalbio Niujorke su mano kambarioke, kai papasakojau jai apie savo maniją bikiniams. O štai jau kitą rytą mes kūrėme verslo planą virtuvėje.

Visuomet galvojau, kad svarbiausias dalykas gyvenime yra būti apsuptai įkvepiančių ir pozityvių žmonių. Tačiau dažniausiai blogiausios gyvenimo patirtys nukreipia tave į teisingus žmones, teisingas vietas“ ,– rašė Eglė dėkodama savo draugams bei šeimai už tai, kad į jos gyvenimą įnešė tiek daug šviesos.

Po šiuo „Instagram“ įrašu netrukus pasipylė sveikinimai ir palinkėjimai iš artimųjų bei kitų puikiai žinomų Lietuvos žmonių: Gabrielės Rutkauskienės-Vashos, Justės Starinskaitės, Beatričės Paškevičiūtės ir kitų.

 

 


Rašyti komentarą...
K
Kauniečiai
2019-06-04 21:46:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl "virto gražuole" -ji gražuolė ir buvo !
Atsakyti
-5

A
Az
2019-06-04 13:06:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk ji nebuvo kokia varle karaliene
Visada buvo ir yra grazi mergaite.
Atsakyti
-8

K
Kloe
2019-06-05 02:23:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
A nuo kada kaip nurodo delfis - frazuole balerina yra saboniu seimos dalis...pagal antraste nurodoma, kad atostogauja saboniai...kitas dalykas su groziu nereikia perdeti...simpatiski ir tiek...kits dalyks nezinomam kaip ten jie gyvena
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų