Šmaikšti istorija, kaip su Sabu šėliojęs NBA krepšininkas buvo išneštas ant rankų

1997-2000 metais Portlando „Trail Blazers“ klube su Arvydu Saboniu žaidęs Brianas Grantas lietuvį iki šiol prisimena, kaip vieną juokingiausių komandos draugų.

Sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje rungtyniavęs amerikietis JAV žiniasklaidos atstovams papasakojo juokingą istoriją, kai pirmą kartą pažino iki tol dar nematytą Sabo versiją.

Pradžioje A. Sabonis rūbinėje ir treniruočių metu kalbėjo tiek mažai, kad B. Grantas netgi pagalvojo, kad lietuvis nemoka bendrauti angliškai.

Visgi, netrukus jam teko pakeisti šią nuomonę, kai „Blazers“ ekipai viešint Naujajame Džersyje, Sabas pakvietė B. Grantą vakarienės.

Čia Arvydui ir amerikiečiui kompaniją palaikė dar vienas legendinis Lietuvos krepšininkas Šarūnas Marčiulionis.

„Pamenu, pavakarieniavome ir tada pradėjome gerti degtinę. Sabas netikėtai man pliaukštelėjo per veidą ir pasakė, kad elgiuosi nepagarbiai, nes prieš geriant sakydamas tostą nežiūriu jam į akis.

Tada, supratau, koks juokingas žmogus yra Arvydas. Tą vakarą mes ne tik linksmai praleidome laiką, tačiau ir išgėrėme labai daug alkoholio. Šėliojome praktiškai visą naktį, o aš net nesupratau, kaip padedamas Sabo draugų buvau tiesiog išneštas iš baro“, – apie smagų vakarą su lietuviais pasakojo B. Grantas.

Vėliau jis ir Sabas tapo vienais geriausių draugų „Blazers“ klube, tačiau 2000 metais jiems teko išsiskirti, kai B. Grantas po atliktų mainų persikėlė žaisti į Majamio „Heat“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų