šarūnas marčiulionis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šarūnas marčiulionis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šarūnas marčiulionis“.

Šarūnas Marčiulionis įvertino rinktinės pasiekimus: atkreipė dėmesį į neaptartą detalę

60-metį švenčiantis Šarūnas Marčiulionis buvo pagerbtas ir apdovanotas Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK). Vienam pirmųjų NBA europiečių, olimpiniam čempionui Š. Marčiulioniui LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūė įteikė prizą–skulptūrą „Pergalė“. Jubiliejų minintis krepšininkas po sveikinimų bendravo su Lietuvos sporto žurnalistais ir aptarė šių dienų aktualijas.
2024-07-11

Tarp geriausių Lietuvos sporto žiniasklaidos mėnesio darbų – tv3.lt parengtas turinys

Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF) kiekvieną mėnesį organizuoja geriausių darbų rinkimus. Spalio mėnesį 2–4 vietas kūrybiniame konkurse užėmė naujienų portalo tv3.lt sporto žurnalisto Balio Šmigelsko darbas „Lietuvis – tarp geriausių prestižinio turnyro žaidėjų: kuo ypatinga ispaniška krepšinio mokykla?“. Kokia yra ispaniška krepšinio mokykla ir kuo ji skiriasi nuo lietuviškos? Koks yra ateities krepšinis ir kiek jo šiandien yra Lietuvoje? Atsakymų į šiuos klausimus naujienų portalas...
2023-12-11

Augustas Marčiulionis apie tėčio įskiepytas vertybes: „Jis nelepindavo iš viso“

Vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkų Šarūnas Marčiulionis savo sūnų Augustą auklėjo griežtai ir pernelyg asmeniam tobulėjimui nepadedančiais pirkiniais nelepino.
2023-08-19

Augustas Marčiulionis – apie griežtą tėčio auklėjimą, kritiką žaidėjams ir gyvenimą Kalifornijoje

Lietuvos rezervinėje krepšinio rinktinėje puikiai treneriams užsirekomendavęs šalies krepšinio legendos Šarūno Marčiulionio sūnus Augustas gimtinėje leidžia jau paskutines dienas ir kitą savaitę trečiajam sezonui išvyks studijas tęsti JAV. Prieš išvyką į saulėtąją Kaliforniją perspektyvus krepšininkas apsilankė portalo tv3.lt tinklalaidėje „Trys nuo lentos“, kur pasidalino įspūdžiais apie artėjantį pasaulio krepšinio čempionatą, rinktinės kovas ir savo ateities planus.
2023-08-18

Lietuvos garsenybės plūsta žaisti padelį pas šį trenerį: atskleidė jų norus

Linas Kleiza, Veronika Montvydienė, Šarūnas Marčiulionis, Viktorija Siegel, Edgaras Jankauskas – ir tai vos tik keli garsūs žmonės, kurie pastaruoju metu susižavėjo padelio sporto šaka. Būtent Šarūnas Marčiulionis ir yra šios sporto šakos pradininkas Lietuvoje, jis atvežė padelį į Lietuvą.
2023-06-17

Primirštos istorijos: 15 lietuvių, kuriems pavyko peržengti NBA slenkstį

Lietuvių krepšininkų pavardes stipriausioje krepšinio lygoje NBA pasaulis išvydo nuo 1989 m., kai Šarūnas Marčiulionis atvykęs žaisti į JAV atvertė naują Lietuvos krepšinio puslapį.  Bėgant laikui NBA lietuvių gretas papildė dar 14 gerai Lietuvoje žinomų krepšininkų. Tačiau ne visiems jiems pavyko susikurti tvirtas karjeras NBA – daugelis sugrįžo į Europą.
2022-10-24

Nelaimingas incidentas, kurio Šarūnas Marčiulionis nepamirš niekada: „Niekas netikėjo, kad aš žaisiu“

Nedaug kas žino, kad vieno geriausio visų laikų Lietuvos krepšininko Šarūno Marčiulionio karjera sporto pasaulyje prasidėjo nuo teniso kortų. Nuo penkerių iki dešimties metų kaunietis daugiau vaikėsi ne oranžinės spalvos kamuolį, o salotinį teniso kamuoliuką ir buvo netgi tapęs savo amžiaus grupių Lietuvos čempionu.
2022-08-22

Ukrainą gynusi krepšinio legenda atskleidė kilnų Marčiulionio poelgį

Šarūnas Marčiulionis ištiesė pagalbos ranką buvusiam bendražygiui, Ukrainos krepšinio legendai Aleksandrui Volkovui, rašo „Sports Illustrated“ žurnalistas Jonas Werheimas. Kiek anksčiau jau rašėme, kad 58-erių A. Volkovas, Rusijai užpuolus Ukrainą, liko tėvynėje ir įstojo į teritorinę gynybą. Vienas pirmųjų A. Volkovo pagalbos skambučių buvo į Lietuvą – Š. Marčiulioniui. Abu vyrai yra geri bičiuliai, vienas kitą pažįstantys 40 metų – nuo tada, kai krepšinio stovykloje tapo kambario draugais.
2022-04-30

Istorinė „Hawks“ kelionė į SSRS ir Šarūno Marčiulionio apsisprendimas

NBA naujokų biržoje Arvydą Sabonį pirmasis pašaukė Atlantos „Hawks“ ir tuometinis vanagų treneris Mike‘as Fratello trynė rankomis, tačiau šis šaukimas buvo anuliuotas, o legendinis JAV strategas negavo ne tik Sabo, bet ir kito trokšto lietuvio Šarūno Marčiulionio. Aštuntoje „Krepšinio namų“ dokumentikos dalyje, kurią galite pamatyti per naujos kartos televiziją „Go3“, dėmesys skiriamas legendinei „Hawks“ viešnagei SSRS bei NBA klubo nesėkmėmis su Lietuvos krepšininkais.
2022-04-04

Geriausių visų laikų NBA europiečių rinkimuose – Sabonis ir Marčiulionis

75-ąjį gimtadienį mininti NBA lyga kviečia pažymėti šią sukaktį, išrenkant visų laikų geriausius NBA žaidusius europiečius.  Europos krepšinio ekspertai išrinko 20 žaidėjų už kuriuos galima balsuoti – tarp jų legendiniai lietuviai Arvydas Sabonis ir Šarūnas Marčiulionis.  Daugiausiai balsų surinkę penki žaidėjai pateks į pirmąją visų laikų geriausių NBA europiečių komandą, o 6-10 vietas užėmę pateks į antrąją komandą.
2022-03-29
REKLAMA
REKLAMA

Pionierius už Atlanto, mecenatas Lietuvoje: neeilinis Šarūno Marčiulionio indėlis į krepšinį

1987-aisiais Šarūnas Marčiulionis „Golden State Warriors“ 127-uoju šaukimu yra pakviestas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje ir dar prieš griūnant geležinei uždangai 1989-aisiais debiutuoja stipriausioje pasaulio lygoje. Visa kita – jau istorija. Penktoje „Krepšinio namų“ dokumentikos dalyje, kurią galite pamatyti per naujos kartos televiziją „Go3“, visas dėmesys skiriamas vienam geriausių Lietuvos krepšininkų Š. Marčiulioniui.
2022-03-10

LKF prezidento posto siekiantis Ramūnas Butautas išdėstė krepšinio skaudulius ministerijoje

Kandidatas į LKF prezidentus, Ramūnas Butautas, prieš artėjančius rinkimus bendravo su Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiniene. Buvęs rinktinės vyriausiasis treneris, turintis ir akademinės patirties, ministrei išsakė nuogąstavimus, jog per atkurtos nepriklausomybės laikotarpį sporto sistema mažai pakito. „Unikalus reiškinys - nuo 1992 metų Lietuvos krepšinio rinktinė dalyvavo 7 olimpinėse žaidynėse.
2021-08-31

Marčiulionis apie sūnaus ateitį „Ryte“: „Reikės priimti sunkų sprendimą“

Šarūnas Marčiulionis apsilankė laidėjo „Nematoma pusė“, kurioje daugiausiai klausimų sulaukė apie sūnų Augustą ir šio talento ateitį Vilniaus „Ryte“. Praėjusią vasarą 19-metis pasirašė trejų metų sutartį su sostinės klubu, tačiau turi galimybę vasarą išvykti studijuoti į JAV ir žaisti NCAA. Šį sezoną A. Marčiulionis Lietuvos krepšinio lygoje per 13 minučių renka po 5 taškus ir atlieka du rezultatyvius perdavimus.
2021-04-10

Marčiulionis – apie perėjimą į aukštesnį lygį, Kairio filosofiją ir tėvo patarimus

Pokalbiui su LKL TV prieš kameras atsisėdo Vilniaus „Ryto“ jaunoji viltis – Augustas Marčiulionis. Pastaruoju metu 18-metis 193 cm ūgio gynėjas ant parketo dažnai praleidžia daugiau nei 20 minučių.
2020-12-15

Marčiulionis – apie „nuogus“ krepšininkus ir kitokią sūnaus karjerą

Lietuvių liaudies išmintis byloja, kad „Obuolys nuo obels toli nerieda“. Kartais atrodo, kad ši patarlė buvo sukurta būtent sporto pasauliui, nes pavyzdžių, kai ryškiausių sportininkų vaikai žengia pėda pėdon tėvų pramintais takais, yra aibė. Ir jei kas prieš keletą metų būtų pasakęs, kad Lietuva tuoj turės antrą Marčiulionį, tai skambėtų kaip pasaka. Tačiau tai po truputį tampa realybe.
2020-10-04

Išsprūdęs auksas: nušvilpti čempionai ir lietuvius „nukankinęs“ amerikietis

Pasaulio sporto istorijoje galima prisiminti daug skandalingų momentų. Vienas tokių yra 1995 metų Europos krepšinio čempionato finalas, kuris ligi šiol kelia įvairias diskusijas. Emocijų pliūpsnis, kova dėl aukso Atėnų arenoje, pasaulinio lygio krepšininkai, sirgalių šūksniai „Lietuva, Lietuva“, kaltinimai teisėjams ir FIBA generaliniam sekretoriui. Tiek ir dar daugiau visko vyko tą 1995 metų liepos 2-osios vakarą.
2020-06-07

Testas: ką žinote apie Šarūną Marčiulionį?

Sporto pasauliui sustojus dėl COVID-19 pandemijos portalas tv3.lt toliau kviečia prisiminti istorinius įvykius, susipažinti su asmenybėmis ir pasitikrinti žinias. Šį kartą – 10 (ne)sudėtingų klausimų apie vieną geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkų Šarūną Marčiulionį.
2020-05-27

Buldozeris, kurio vengė Jordanas: kaip „brokuotas“ Marčiulionis varė baimę NBA elitui

Prie baudų metimo linijos – tvirto sudėjimo baltaodis vešliais plaukais, tvarkingais ūsais. „Jis išprotėjęs, apibėgs mane. Tų jį denk“, – šalia baudos aikštelės diskutuoja dvi NBA superžvaigždės. Tai – legendinės Čikagos „Bulls“ vedlių Michaelo Jordano ir Scottie Pippeno trumpas pokalbis apie tuo metu mažai kam žinomą atvykėlį iš už geležinės uždangos – Šarūną Marčiulionį.
2020-05-23

Iš Bryanto lūpų – įspūdingi Jordano ištarti žodžiai apie Marčiulionį

Pasaulio krepšinio čempionato pusfinalius prie pat Pekino krepšinio arenos aikštelės įdėmiai stebėjusi NBA legenda Kobe Bryantas sukėlė tikrą vietinių sirgalių šėlsmą vos pakilęs iš savo vietos. Kiek vėliau pirmenybių Kinijoje ambasadorius surengė spaudos konferenciją, kurioje sulaukė daugybės klausimų apie įvairių valstybių rinktines, tarp kurių ir Lietuvos.
2019-09-13

Garsiausi Lietuvos kairiarankiai: šių faktų daugelis nežinojo

Rugpjūčio 13-ąją minima Tarptautinė kairiarankių diena. Visgi kairiarankių tarp mūsų – mažuma – visame pasaulyje jų yra apie 550 milijonų. Tiesa, ne išimtis ir Lietuvos garsenybės, kurios rašo kaire ranka.
2019-08-13

Marčiulioniui įteikti dar iš praėjusio amžiaus keliavę apdovanojimai

Tradiciškai kas mėnesį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) pagerbiami sportui ir olimpizmui nusipelnę asmenys. Trečiadienį LTOK apdovanojimai buvo įteikti keturiems garbiems asmenims, minintiems ar netrukus minėsiantiems jubiliejus. Apdovanojimus jubiliatams įteikė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė ir Tarptautinio olimpinio komiteto narė Daina Gudzinevičiūtė.
2019-06-20

Jakeliūnas: Pranckietis savo veiksmais praranda pasitikėjimą

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis savo veiksmais sumažino savo pasitikėjimą valdančiųjų „valstiečių“ frakcijoje, sako vienas frakcijos narių Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Stasys Jakeliūnas. LRT televizijai S. Jakeliūnas pareiškė, jog V. Pranckietis naudojasi savo pareigomis siekdamas žiniasklaidos dėmesio ir kritikuodamas „valstiečių“ lyderį Ramūną Karbauskį bei pačią partiją.

Šmaikšti istorija, kaip su Sabu šėliojęs NBA krepšininkas buvo išneštas ant rankų

1997-2000 metais Portlando „Trail Blazers“ klube su Arvydu Saboniu žaidęs Brianas Grantas lietuvį iki šiol prisimena, kaip vieną juokingiausių komandos draugų. Sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje rungtyniavęs amerikietis JAV žiniasklaidos atstovams papasakojo juokingą istoriją, kai pirmą kartą pažino iki tol dar nematytą Sabo versiją. Pradžioje A. Sabonis rūbinėje ir treniruočių metu kalbėjo tiek mažai, kad B. Grantas netgi pagalvojo, kad lietuvis nemoka bendrauti angliškai.
2019-05-31

Jakeliūnas nusprendė: keliaus į Europos Parlamentą

Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Stasys Jakeliūnas apsisprendė eiti į Europos Parlamentą. „Reikia dar kad formalumai įvyktų. VRK turi patvirtinti rinkimų rezultatus. Jeigu neatsitiks kas nors tokio kitokio nenumatyto, neplanuoto, mano asmeninis sprendimas kol kas yra toks – vykti“, – BNS teigė S. Jakeliūnas. „Ir žmonės palaiko, ir vadovybė (valstiečių – BNS) visa palaiko, tai jaučiu, kad yra tas palaikymas. Tenka nenuvilti žmonių“, – sakė komiteto pirmininkas.

Išskirtinis TV3 interviu: Marčiulionis paaiškino, kodėl užleido vietą Jakeliūnui

Nors naujieji europarlamentarai dar nė neprisiekė, vieno Lietuva jau nebeturi. Išrinkta krepšinio legenda, Šarūnas Marčiulionis atsisako savo mandato. Marčiulionis aiškina, kad Lietuvoje turi daug darbų, kuriuos išvykus į Briuselį tektų apleisti. Po šio sprendimo jį pakeisti turėtų kitas valstietis pastaruoju metu itin pagarsėjęs savo tyrimais Stasys Jakeliūnas.

Karbauskio netenkina valstiečių rezultatai EP

Europos Parlamento rinkimuose valstiečiams pretenduojant į du mandatus vietoje turėto vieno, partijos lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad rezultatas jo netenkina. „Kaip čia gerai ir vertinsi. Mes iš tikrųjų turėsime rinktis ir svarstyti, ką daryti, nes rezultatas nėra toks, kuris tenkintų. O kokie žingsniai bus – spręsime“, – žurnalistams pirmadienio naktį partijos štabe sakė R. Karbauskis. Anot jo, „rezultatas netenkinantis, nors jis beveik du kartus didesnis, nei buvo.

Kandidato į EP portretas: 51-erių vyras – Kęstutis, Andrius arba Vytautas

  Prieš tris mėnesius 51-ąjį gimtadienį atšventęs vyras, deklaravęs turto už maždaug 290 tūkst. eurų, tikėtina, vardu Kęstutis, Andrius arba Vytautas.   Toks būtų statistinis kandidato į Europos Parlamentą portretas, kurį sudarė kandidatų duomenis išanalizavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK). Iš viso į Europos Parlamentą 16 partijų bei visuomeninių rinkimų komitetų kelia 301 kandidatą: 198 vyrus ir 103 moteris.
Aktualijos 2019-05-19

Legendinio Marčiulionio sūnus karjeros aukštumų sieks JAV

Legendinio šalies krepšininko Šarūno Marčiuliono sūnus Augustas toliau tobulės ir žais ne Lietuvoje, o Jungtinėse Amerikos Valstijoje (JAV). Portalo krepsinis.net žiniomis 17-metis vasaras persikels už Atlanto, kur artėjančiais metais baigs mokyklą, o vėliau planuoja tęsti mokslus universitete bei žaisti NCAA pirmenybėse. Tuo tarpu kitas portalas basketnews.lt tvirtina, kad pats Š.Marčiulionis paneigė tokią informaciją ir A.Marčiulionis dar bent metams turėtų likti Lietuvoje.
2019-05-06

Chomičius mini 60-mečio jubiliejų: krepšinio elitas ruošia ypatingą šventę

Vienas labiausiai tituluotų Lietuvos krepšininkų Valdemaras Chomičius mini 60 metų jubiliejų. Alytaus „Dzūkijos“ trenerių štabe dirbantį olimpinį ir pasaulio čempioną šį vakarą sveikins gausybė iškilių krepšinio asmenybių. „Dzūkija“ šį vakarą savo aikštėje priims Utenos „Juventus“ (18 val., transliacija per LKL.lt), o prieš susitikimą V. Chomičių aikštėje pasveikins ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis, ir LKL prezidentas Remigijus Milašius.
2019-05-04

Nuo ateivių entuziasto iki ubagų karaliaus – spalvingi kandidatai prašo lietuvių balso

Ilgai užsienyje besislapstęs nusikaltėlis, „ubagų karalius“, ateiviais tikinti sporto žvaigždė, aštrialiežuvė juvelyrė – kandidatų, norinčių Lietuvai atstovauti Briuselyje ir Strasbūre esančiuose Europos Parlamento rūmuose, biografijos itin spalvingos. Portalas tv3.lt kviečia susipažinti su netikėčiausiais ir įdomiausiais kandidatais į Europos Parlamentą.

Valančiūnas pakartojo Sabo rekordą, tačiau istorinio vakaro Lietuvai nesukūrė

Prieš kiek daugiau nei mėnesį į Memfio „Grizzlies“ komandą atvykęs Jonas Valančiūnas ilgai netruko pasiekti asmeninį rekordą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Ketvirtadienio naktį Lietuvos laiku 26-erių metų uteniškis pergalingose rungtynėse prieš Hiustono „Rockets“ per 36 minutes pelnė 33 taškus (10/17 dvit., 0/2 trit., 13/17 baud.) ir atkovojo 15 kamuolių.
2019-03-21

Lietuvos milžinų taikinyje – NBA apdovanojimas, kurio tik per plauką nelaimėjo Marčiulionis

Šeštadienio naktį Lietuvos laiku Jonas Valančiūnas surinko ketvirtą dvigubą dublį šiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate.  Pergalingoje dvikovoje prieš Niujorko „Knicks“ lietuvis pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Tai buvo jau 11 kartas iš eilės, kai aukštaūgis puolime surinko bent 10 taškų. Uteniškio atstovaujamas Toronto „Raptors“ šiemet per 13 rungtynių pralaimėjo vos kartą, bei pirmauja Rytų konferencijoje.
2018-11-11

Legendiniai Lietuvos krepšininkai švenčia istorinę pergalę, privertusią JAV griebtis kardinalių permainų

1988 metais Seulo Olimpinėse žaidynėse aukso medalį iškovojusi Sovietų Sąjungos (SSRS) krepšinio rinktinė mini trisdešimtąsias istorinės pergalės metines. Pietų Korėjos sostinėje vykusiose varžybose triumfavę legendinio trenerio Aleksandro Gomelskio auklėtiniai amžiams pakeitė krepšinio istoriją. Būtent po šių žaidynių Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) krepšinio atstovai ėmėsi radikalių permainų.
2018-09-09

Prisijungė prie Fibi: žinomas amerikiečių aktorius pasirodė su Lietuvos marškinėliais

Garsus amerikiečių aktorius Jonah Hillas viešumoje pasirodė su 1992-ųjų Lietuvos olimpinės krepšinio rinktinės marškinėliais. Tai – ne pirmasis kartais, kai ši simbolika apskrieja pasaulį. Kadaise taip pasipuošusi garsiame televizijos seriale „Draugai“ buvo viena pagrindinių veikėjų Phoebe Buffay, kurią įkūnijo Liza Kudrow. Marškinėliai sukurti 1992-ųjų Barselonos olimpinėms žaidynėms. Tai buvo paradine krepšininkų apranga.
2018-05-08

Žaliai baltos legendos atgimimas: Šaras, kapitonas, retas reiškinys ir „superherojiška“ jėga

Jeigu šį sakinį perskaitytumėte sezono pradžioje, turbūt jį parašiusį žmogų išvadintumėte išprotėjusiu – Kauno „Žalgiriui“ teliko vienas žingsnis iki Eurolygos finalo ketverto varžybų. Jį žalgiriečiai galės žengti ketvirtadienį namų arenoje. Ji ir vėl žada būti sausakimša.
2018-04-25

Sabonis ir Marčiulionis – įtakingiausių visų laikų NBA krepšininkų sąraše

ESPN paskelbė didžiausią įtaką Nacionalinei krepšinio asociacijai (NBA) padariusių krepšininkų sąrašą, o jame atsidūrė Arvydas Sabonis bei Šarūnas Marčiulionis. ESPN atrinko 100 krepšininkų, o 52-oje pozicijoje atsidūrė Sabonis bei aplenkė tokius krepšininkus kaip Jamesas Hardenas, Kevinas Durantas, Dennisas Rodmanas, Karlas Malone‘as Clyde‘as Draxleris ar Tracey McGrady.
2018-03-27

LKL’25. Pirmoji žvaigždžių diena: išskirtiniai prizai ir motyvuojanti Gintaro Einikio kalba

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) per jubiliejinį 25-ąjį sezoną prisimena svarbiausius gyvenimo momentus. Šį kartą – straipsnis apie pirmąją LKL „Visų žvaigždžių“ dieną, kuri sukėlė didžiulį ažiotažą 1994-aisiais. Krepšininkai išvakarėse rinkosi ruoštis dvikovai ir įnirtingai kovėsi dėl 20 tūkstančių litų premijos. Lietuvos krepšinio padangėje treji metai, kai nėra „Visų žvaigždžių“ mačo, kuris ypatingai populiarus buvo pirmaisiais lygos įkūrimo metais.
2018-01-17

Turtingiausi Lietuvos sportininkai: kas jie ir kiek uždirba?

Žurnalas „TOP“ sudarė 500 turtingiausių žmonių Lietuvoje sąrašą, į kurį pateko ir daug sporto pasaulio atstovų. Turtingiausias jų - buvęs NBA žaidėjas, karjerą baigęs Žydrūnas Ilgauskas. Žurnalo sudarytojų vertinimu, Ž.Ilgausko turtas vertinamas 50 milijonų eurų. Bendrame milijonierių sąraše JAV gyvenantis Ž.ilgauskas atsidūrė 71-oje vietoje. Antras turtingiausias sportininkas - „Toronto Raptors“ ir Lietuvos rinktinės centras Jonas Valančiūnas.
2017-12-01

LKL’25 legendos: Rimantas Endrijaitis

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) per jubiliejinį 25-ąjį sezoną renka ir visuomenei pristatys 25 labiausiai LKL nusipelniusias asmenybes. Apie visus juos bus parengti vaizdo reportažai ir pateikti LKL.LT puslapyje. Šį kartą pažintis su Rimantu Endrijaičiu, ilgamečiu treneriu, dabartiniu Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubo prezidentu. Rimantas Endrijaitis dalyvavo pirmajame Lietuvos krepšinio lygos sezone, legendinis treneris lygos virtuvėje sukasi ir per jubiliejinį 25-ąjį sezoną.
2017-11-01

„Eurobasket 2017“: prie starto linijos – 24 šalių rinktinės

Rugpjūčio 31-rugsėjo 17 dienomis Turkijoje, Izraelyje, Suomijoje ir Rumunijoje vyks 40-asis Europos vyrų krepšinio čempionatas. „Eurobasket 2017“ kovas transliuos „Viasat Sport Baltic“ ir TV3 kanalai, vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt, portalai www.tv3.lt, krepsinis.tv3.lt. Bus parodyta dauguma grupių varžybų mačų bei visos antrojo etapo dvikovos. Pirmenybėse dalyvaus 24 rinktinės, kurios suskirstytos į keturias grupes.
2017-08-31

Ar kroatai jau išsiugdė nugalėtojų mentalitetą?

Kroatijos krepšinio rinktinė, visada turėjusi gausybę talentų, jau dešimt Europos čempionatų iš eilės nesugeba laimėti medalių. Matyt, kroatams, skirtingai nei jų kaimynams serbams, trūksta nugalėtojų mentaliteto. Šįkart kroatai pasiryžę žūtbūt nutraukti labai ilgai besitęsiantį prakeiksmą. Šios šalies nacionalinė komanda Senojo žemyno pirmenybėse apdovanojimuss nuskynė tik 1993 ir 1995 metais – abusyk bronzą. 1994-ųjų pasaulio čempionate Kroatijos ekipa irgi užėmė trečiąją vietą.
2017-08-30

Dainius Adomaitis: rinktinė žais greitai ir gerai ginsis

Lietuvos rinktinės treneris Dainius Adomaitis lankėsi tv3.lt studijoje. 43-ejų strategas buvo atviras, ilgo ir išsamaus pokalbio metu papasakojo apie rinktinės planus bei trenerio darbo užkulisius. Turi pasiūlymų iš užsienio – Treneri, galbūt visų pirma ne nuo rinktinės, o aktualijų. Dvejus metus treniravote Klaipėdos „Neptūną“, bet jis sutarties su jumis nepratęsė ir susigrąžino Kazį Maksvytį.
2017-07-01

„Karštoji“ krepšinio komentatorių kėdė: ką patiria tie, kuriuos girdi visa Lietuva

Įtampa iki paskutinės rungtynių akimirkos ir pergalingas krepšininko šūvis, kuris pakelia ant kojų tris milijonus sirgalių. Lietuvos krepšinio istorijoje tokių emocinių „bombų“ turėjome ne vieną ir ne dvi.
2016-09-23

„Vyčio“ įžaidėjas Dominykas Domarkas: norėčiau sužaisti „vienas prieš vieną“ su Vince‘u Carteriu

Šakių „Vyčio“ įžaidėjas Dominykas Domarkas neslapia, kad norėtų savo jėgas „vienas prieš vieną“ išbandyti su NBA veteranu Vince‘u Carteriu. „Tikrai norėčiau sužinoti, kaip jautėsi Fredericas Weisas“, - portalui tv3.lt sakė vienas geriausių Nacionalinės krepšinio lygos įžaidėjų. „Pirmą kartą kamuolį į rankas paėmiau, kai man buvo penkeri. Vyresnysis brolis pradėjo lankyti krepšinio mokyklą. Į vieną treniruotę nusivedė ir mane, - pasakojo D. Domarkas.
2015-10-12

Prieš 20 metų sutiko lyg čempionus

Prieš 20 metų dramatiškose Europos čempionato finalo rungtynėse pralaimėję Lietuvos krepšininkai namie buvo sutikti sausakimšame "Žalgirio" stadione. Prieš dvidešimt metų, 1995-ųjų liepą, tūkstantinės minios žmonių Vilniaus „Žalgirio“ stadiono prieigose ir sausakimšose tribūnose pasitiko iš Atėnų sugrįžusią Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę.
2015-09-05

Dešimt svarbiausių Š. Marčiulionio NBA karjeros momentų

Šiandien 50-etį švenčiančio legendinio Lietuvos krepšininko Šarūno Marčiulionio nuveikti darbai atstovaujant Sovietų Sąjungai ir Lietuvai neliko nepastebėti.
2014-06-13

Š. Marčiulionis: išmokėme krepšinio švedus, suomius, lenkus

Edmundas Jakilaitis, LRT televizijos laida „Dėmesio centre“ „Švedai, suomiai, lenkai kopijuoja mūsų krepšinį. Suomiai žaidžia taip, kaip mes žaidėme prieš 10 metų“, – žurnalisto Edmundo Jakilaičio laidoje „Dėmesio centre“ sakė vienas geriausių visų laikų sportininkų, buvęs krepšininkas Šarūnas Marčiulionis. Kaip trumpai apibūdintumėte šių metų Lietuvos rinktinę? Kokia ji? Objektyviai kalbant, ji nestabili.
2013-09-20

Filmo „Kita svajonių komanda“ premjeroje – legendiniai krepšininkai ir būrys įžymybių

Ketvirtadienį Vilniuje įvyko iškilminga filmo „Kita svajonių komanda“ premjera. Svečiai pradėjo rinktis gerokai anksčiau, nei buvo tikėtasi. Filmo herojai – Barselonos olimpinių žaidynių bronzos medalininkai atvyko likus maždaug dešimčiai minučių iki ilgai lauktos premjeros. Pirmieji pasirodė Artūras Visockas su mylimąja ir Gintaras Einikis su dukra Smilte. Iškart po jų raudonu kilimu žengė Arvydas Sabonis su žmona Ingrida, Sergejus Jovaiša, Šarūnas Marčiulionis.
2012-09-20

Naujame filme apie krepšinį – ašaromis aplaistytos pergalės

Artėjant filmo „Kita svajonių komanda“ premjerai, pirmadienį „Multikino“ kino centre jis buvo pristatytas žiniasklaidos atstovams. Seanse dalyvavo iš JAV atvykęs režisierius Marius Markevičius. Taip pat filmo herojai: krepšininkas Artūras Karnišovas bei Tommy Shepard, „Washington Wizards“ viceprezidentas, o kartu su juo – NBA lygos atstovas Brooks Meek. „Mes daug metų sunkiai dirbome prie šio filmo.
2012-09-17

Ryškiausios Lietuvos žvaigždės išbandė autobuso privalumus

Trečiadienio popietę į Vilniaus Rotušės aikštė skubėjo daugybė šou verslo atstovų. Čia juos atviliojo autobusų kompanija, pristačiusi lounge verslo klasės autobusą. Tai pirmasis toks autobusas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Atvykę galėjo išbandyti patogias naujojo autobuso kėdes, įmontuotus lietimui jautrius ekranus, pasivaišinti kava ir pyragėliais.
2012-07-04
Į viršų