Sabonis pasidalijo kadru su sužadėtine: nuotrauka – verta žurnalo viršelio

Krepšininkas Domantas Sabonis drauge su sužadėtine Shasana Rosen vis dažniau dalijasi itin mielomis fotografijomis. Šį kartą pora pasidalijo nuotrauka, kurioje jiedu šoka į baseiną ir sulaukė daugybės internautų reakcijų.

7

Nuotrauką paviešino jo mylimoji socialiniame tinkle.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Domantas Sabonis ir jo mylimoji

Nuotraukoje pora šoka į baseiną ir atrodo, jog moteris jodinėja. 

Netrukus gerbėjai ėmė rašyti, kad jiedu yra mėgstamiausia pora bei tikino, kad šią nuotrauką privalu dėti ant žurnalo viršelio.

Primename, kad D. Sabonis apie vestuves yra užsiminęs ir anksčiau

Amerikiečių socialinių tinklų žvaigždė, nemažai bendraujantis ir su NBA žvaigždėmis, Austinas Millsas šių metų pradžioje asmeninėje savo „YouTube“ platformos paskyroje patalpino nuotaikingą vaizdo įrašą apie lietuvių krepšinio žvaigždę D. Sabonį.

Vaizdo įraše matomas Domantas ne tik spinduliuoja puikia nuotaika ir rodo, kaip atrodo jo kasdienybė bei namai, bet ir pristato savo merginą Shashaną bei juokauja apie vestuves.

A. Millsas vaizdo įraše aprodo, kur vyksta Domanto treniruotės, o čia, kartu su juo, matoma ir jo mylimoji. Domantas pats merginą apkabina sakydamas, kad ją labai myli, o ši besijuokdama žiūri į socialinių tinklų žvaigždę bei tikina jį, kad jis būtinai savo vaizdo įraše turi patalpinti ir šią akimirką.

Čia netrūko ir pokštų apie vestuves. Taip pat pasirodo, kad A. Millso mergina – geriausia D. Sabonio merginos draugė.

Visą vaizdo įrašą galite pamatyti čia:

 


Rašyti komentarą...
S
Silvija Sp.
2021-02-02 09:02:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pati didžiausia ir žiauriausis tarybinių laikų "liekana" pavydas! Nuostabūs jauni žmonės, kurie niekam nieko neskolingi, nieko nenuskriaudė, neapvogė, kurie savo rankomis, prakaitu ir sveikata susikūrė savo gyvenimą, kai kurių pavyduolių yra "purvinami", "plakami žodžių rykštėmis"... Už ką!? Ar už tai, kad jums ne taip pasisekė, kad esat ne tokie talentingi ir darbštūs!?
Atsakyti
-1

A
2021-02-02 13:47:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sabonis yra Sabonis!Visur tą pavardę žino-tiek Arvydo,tiek Domanto.Nejuodinkit,o pasiekit daugiau už Jį -tada galėsit kažką pasakyti.Juk visiem vienodos galimybės.
Atsakyti
0

D
2021-02-01 22:31:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei verta ant viršelio tai ir spausdinti, visi, visi jauni būna ir linksmi ir gražus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų