S. Gomez plyš širdis: nauja J. Bieberio mergina – įspūdinga manekenė

Vos prieš mėnesį dainininkė Selena Gomez viešai paskelbė, kad visiems laikams nutraukia romantinius ryšius su ilgamečiu mylimuoju Justinu Bieberiu.

94

Vis dėlto to, kad jis jau netrukus šalia savęs ims glausti vieną populiariausių ir išvaizdžiausių šių laikų manekenių, ji tikrai nesitikėjo.

(94 nuotr.)
FOTOGALERIJA. S. Gomez plyš širdis: nauja J. Bieberio mergina – įspūdinga manekenė

Pasirodo, kad šį savaitgalį J. Bieberis buvo pastebėtas su buvusia širdies drauge, manekene Hailey Baldwin.

Tiesa, kartu jie praleido visą dieną, o jų veiklos – išties ganėtinai įdomios. Iš pradžių jie lankėsi bažnyčioje, po to – pietavo, o galiausiai pabuvojo ir naktiniame klube.

Šaltiniai, pastebėję juodu klube teigė, kad pora mielai lankėsi už rankučių, kartu šoko.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad J. Bieberis ir H. Baldwin susitikėjo 2015-2016 metais, nors gandų, kad jiedu – išties pora, niekuomet nepatvirtino. Tiesa, vėliau dainininkas užsienio žiniasklaidai duodamas interviu patvirtino, kad Hailey – ypatinga mergina, kurią jis iš tiesų mylėjo.

Panašiai apie Justiną atsiliepė ir Hailey. „Mes iš tiesų nesame pora – jis netrukus išvyks į turą. Palaikyti santykius šiais laikais yra labai sunku, tačiau apie tai kalbėti išvis nenorėčiau – palikime tai tik tarp manęs ir Justino“, – anksčiau yra sakiusi ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų