REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusų milijardierius Ališeris Usmanovas ir legendinė ritminės gimnastikos trenerė Irina Viner-Usmanova nusprendė oficialiai nutraukti savo santykius po 30 santuokos metų.

Rusų milijardierius Ališeris Usmanovas ir legendinė ritminės gimnastikos trenerė Irina Viner-Usmanova nusprendė oficialiai nutraukti savo santykius po 30 santuokos metų.

REKLAMA

Gegužės pradžioje 68-erių Ališeris Usmanovas pateikė prašymą dėl skyrybų su 73-ejų Irina Viner-Usmanova. Šiuo atveju jokie klausimai dėl bendrai įgyto turto nesprendžiami, sprendžiamas tik faktinis santuokos iširimas. Pokalbis tarp šalių atstovų įvyko gegužės 19 d., po kurio galutiniam sprendimui priimti sutuoktiniams buvo duota apie dvi savaites, rašo starhit.ru.

Pora kartu pragyveno beveik pusę amžiaus, iš kurių 30 metų buvo legaliai susituokę. Jų santykių istorija nusipelnė filmo. Pirmą kartą Usmanovas ir Viner susitiko jaunystėje Taškento sporto rūmuose: jis lankė fechtavimosi treniruotes, o ji – ritminę gimnastiką.

Jaunasis Ališeris iš karto atkreipė dėmesį į merginą, tačiau nedrįso su ja susipažinti. Tada jis išvyko į Maskvą, įstojo į MGIMO, o po metų jie netyčia ėjo sostinės gatve - Irina prisiminė į ją pažvelgusį jaunuolį ir džiaugėsi susitikusi su juo.

REKLAMA
REKLAMA

Netrukus tarp Usmanovo ir jos užsimezgė rimti santykiai, tačiau jų laukė išsiskyrimas. 1980 metais nemažai Uzbekistano „auksinio jaunimo“ atstovų buvo apkaltinti sukčiavimu ir dalyvavimu korupcinėje veikloje. Jai priklausė ir Ališeris, kuris buvo miesto prokuroro sūnus. Jam buvo paskirta 8 metai kalėjime.

REKLAMA

Iš kalėjimo vyras savo mylimajai atsiuntė šilkinę skarelę, Irina Aleksandrovna ją saugo iki šiol. Pagal vietinius papročius tai reiškė santuokos pasiūlymą. Usmanovas buvo lygtinai paleistas už gerą elgesį, o 2000 metais gavo visišką išteisinamąjį nuosprendį, kai Uzbekistano Aukščiausiasis Teismas bylą pripažino išgalvota.

Pora susituokė gerokai anksčiau – 1992 m. Tačiau visus šiuos metus jie niekada nesusilaukė vaikų. Ališeris Burkchanovičius užaugino Antoną Vinerį kaip Irinos Aleksandrovnos sūnų iš pirmosios santuokos, mokėjo už studijas užsienyje ir padėjo versle.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar Usmanovas yra septintas turtingiausių Rusijos žmonių reitinge, jo turtas siekia 11,5 mlrd dolerių. Jis yra Tarptautinės fechtavimosi federacijos prezidentas, nepakeičiamas Rusijos sporto asistentas. Tarp didžiausių turtų yra „Metalloinvest“, „Udokan copper“, „Megafon“, „JV AliExpress Russia“ ir „Ackermann Cement“. Jo buvusi žmona Irina – legendinė trenerė, užauginusi ne vieną olimpinių čempionų kartą (tarp jų Alina Kabajeva, Margarita Mamun, Jevgenija Kanajeva), Visos Rusijos ritminės gimnastikos federacijos prezidentė.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų