naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos atstovė šių metų „Eurovizijoje“ Manizha konkurse atliks dainą apie Rusijos moteris. Dainoje atlikėja neša feminizmo idėjų persmelktą žinutę.

Rusijos atstovė šių metų „Eurovizijoje“ Manizha konkurse atliks dainą apie Rusijos moteris. Dainoje atlikėja neša feminizmo idėjų persmelktą žinutę.

REKLAMA

Visgi, pasak moters, tokia dainos idėja ir jos pačios drąsa patinka ne visiems – rusei teko susidurti su daug kritikos ir net grasinimų.

Neleisti moters į konkursą bandė net valdžios atstovai – Valentina Matviyenko, Rusijos Federacijos tarybos vadovė, parlamento sesijos metu bandė kelti klausimą dėl jos išrinkimo teisėtumo, o Rusijos prezidento V. Putino atstovas spaudai apskritai teigė į konkursą rimtai nežiūrintis: „Mes kalbame apie šou verslo konkursą. Ten pasirodo moterys su barzdomis ir dainininkai vištų kostiumuose. Mes nelaikome šio reikalo vertu mūsų dėmesio“, rašoma The Guardian.

Moteris prisimena gautą žinutę: „Kartą man parašė moteris. Ji rašė: „aš tikiuosi, kad kai skrisi į Roterdamą, tavo lėktuvas nukris.“ Įsivaizduojate? Taip kalbėjo moteris. Tai yra baisu.“

REKLAMA

Manizha sako, atpažįstanti, kad tai kas vyksta yra patyčios ir sako, išmokusi suvaldyti stresą. Moteris didžiausia motyvacija laiko savo jaunus gerbėjus, kurie laukia, ar ši nepasiduos: „Jiems svarbu žinoti, kad tu nepalikai savo principų, kad neparsidavei kai galėjai tai padaryti ir gauti pinigų už nenuoširdumą.

REKLAMA

Neleisiu sau būti sugniuždytai. Jei pasiduočiau dėl neapykantos, verkčiau, tai būtų kaip įrodymas, kad jie buvo teisūs, – teigia atlikėja“.

Atlikėja pasakoja, kad „The Russian Woman“ žodžius įkvėpė jos pačios patirtys. Moteris iš aplinkos sulaukia daug klausimų, kodėl būdama trisdešimties neturi vaikų ir komentarų dėl išvaizdos: „Dabar mes žinome, kad tokie dalykai traumuoja ir savo dukroms aš tikrai jų nesakysiu“, – teigia Manizha. 

Manizha gimė Tadžikistane ir su šeima būdama maža pabėgo gyventi į Rusiją. Pasak atlikėjos, jos norą būti aktyviste įkvėpė jos motinos, kuri yra psichiatrė, pacientų istorijos, kuriose jie kalba apie smurtą artimoje aplinkoje, mirtinas ligas ir kitas traumas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų