tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusią savaitę iš Vilniaus oro uosto į Roterdamą išvyko grupė „The Roop“ atstovauti Lietuvai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse, o trečiadienį jie antrą kartą išbandė ir didžiąją sceną.

Praėjusią savaitę iš Vilniaus oro uosto į Roterdamą išvyko grupė „The Roop“ atstovauti Lietuvai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse, o trečiadienį jie antrą kartą išbandė ir didžiąją sceną.

REKLAMA

Tiesa, pirmoji „The Roop“ repeticija „Ahoy“ scenoje praėjo su mažais techniniais nesklandumais  – atliekant dainą pirmąjį kartą dingo garsas, tačiau vėliau viskas praėjo sklandžiai. Repeticijos metu „The Roop“ iškart pasirodė su sceniniais rūbais – geltona apranga, kuria jie pasirodė ir Lietuvos nacionalinėje atrankoje.

Antroji grupės repeticija truko dvidešimt minučių, nariai atrodė daug „laisvesni“ nei per pirmąją repeticiją. Techninių nesklandumų netrūko ir šioje repeticijoje, bedainuojant Vaidotui atsikabino mikrofono monitorius, tačiau atlikėjas nepasimetė ir greitai ištaisė klaidą.

Didelių pakitimų grupės pasirodyme nėra. Tiek šokėjai, tiek grupės nariai repeticijų metu atidavė visas jėgas ir sulaukė daugybės komplimentų. Daugelis gyrė Vaidoto profesionalumą ir grupės energiją.

REKLAMA

Praėjusią savaitę „The Roop“ teigė nebijantys prognozuoti sau sėkmės – savo daina grupės nariai yra patenkinti ir ja tiki: „Mūsų daina yra tikrai labai tvirta, „Discoteque“ yra grojama daugelyje užsienio radijo stočių, ne vien Europoje. Tuo tikrai galime pasigirti, todėl, kad ne kiekviena eurovizinė daina groja radijo stotyse, kitos lieka euroviziniame burbule, neatitinka, pavyzdžiui, radijo stočių formato, pagroja tuos du mėnesius ir dingsta.

REKLAMA

O mūsų daina sklinda po pasaulį. Tai labai didelis faktorius, rodantis, kad turime visas galimybes laimėti arba užimti didelę, aukštą vietą ir būti apskritai pastebėti kaip lietuviai.“

„Eurovizijos“ konkursas Roterdame vyks gegužės 18–22 dienomis. „The Roop“ su daina „Discoteque“ rungsis gegužės 18 d. pirmajame pusfinalyje. Burtai lėmė, kad po metų pertraukos „Euroviziją“ pradės ir pirmieji scenoje pasirodys Lietuvos atstovai.

REKLAMA

Šių metų Lietuvos delegaciją Roterdame sudaro 18 žmonių: grupė „The Roop“ bei jos vadyba, delegacijos vadovas Audrius Giržadas. 

Buvo priimtas sprendimas, jog šių metų „Eurovizija“ vyks su pasirodymus arenoje stebinčiais žiūrovais. Kiekvienas iš „Eurovizijos“ renginių – publikai atviros repeticijos, du pusfinaliai, finalas – vyks su ne daugiau nei 3500 žiūrovų. Bilietus įsigyti pirmumo teisę turi tie žiūrovai, kurie turėjo bilietus į pernai dėl koronaviruso pandemijos atšauktą „Eurovizijos“ konkursą.  Visi konkurse apsilankysiantys žiūrovai turės laikytis griežtų saugumo reikalavimų.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad su Lietuvos atstovais „Eurovizijoje“ grupe „The Roop“ praėjusį trečiadienį susitikusi premjerė Ingrida Šimonytė palinkėjo jiems sėkmės.

„Skleiskite geltonosios bangos virusą ir garsinkite Lietuvos vardą. Nuoširdžiai linkiu jums šiais metais nugalėti, nes pergalės esate verti“, – pranešime cituojama premjerė.

Vyriausybės kanceliarijos Įvaizdžio grupės stebėsenos duomenimis, pernai pirmąjį pusmetį ir šių metų pirmąjį ketvirtį „The Roop“, vertinant kultūros sritį, daugiausia prisidėjo prie Lietuvos matumo ir žinomumo formavimo užsienio šalyse. 65-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas Roterdame prasidės gegužės 18 dieną.

„The Roop“ Lietuvai atstovaus su daina „Discoteque“. Ši grupė atstovauti Lietuvai buvo išrinkta ir praėjusiais metais, buvo vertinama kaip potenciali konkurso nugalėtoja, bet dėl koronaviruso pandemijos konkursas buvo atšauktas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų