Rudenėjant L. Karaliaus mylimoji spinduliavo vasariška erotika

Lino Karaliaus mylimoji Gintarė Gurevičiūtė panašu, kad ant nosies kabančio rudens tikrai neišsigando ir lietuviškas rudeniškai vėsus oras šiai merginai tikrai ne kliūtis apsivilkti vasaros spalvomis mirgančią ryškiaspalvę suknelę, apnuoginusią pečius.

G. Gurevičiūtė dalyvavo naujojo LNK sezono pristatymo vakarėlyje, kuriame linksmai laiką leido su Ingrida Kazlauskaite, savo šokių partneriu Vytautu Mackoniu ir kitais šokėjais, dalyvaujančiais neseniai startavusiame LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“. Panašu, kad pasiruošimo projektui metu dalyviai tikrai susidraugavo ir nevengia vienas kito draugijos netgi laisvalaikiu.

LNK sezono atidarymas (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)LNK sezono atidarymas (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Mergina vakarėliui pasirinko spalvotą ilgą suknelę su petnešėlėmis, kuri atidengė pečius ir nugarą. Su suknele G. Gurevičiūtė atrodė vasariškai ir valiūkiškai. Vakaro aprangos kodas reikalavo, kad išvaizdoje būtų kokių nors raudonos spalvos akcentų, todėl mergina puikiai išsisuko - lūpas pasidažė ryškiai raudonu lūpdažiu.

LNK sezono atidarymas (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)G. Gurevičiūtė su V. Mackoniu (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

G. Gurevičiūtės mylimasis L. Karalius taip pat dalyvavo vakarėlyje, tačiau fotografams pozavo su savo šokių partnere.

LNK sezono atidarymas (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)L. Karalius su šokių partnere (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)


Rašyti komentarą...
h
hmmmm
2012-08-31 09:50:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su tokia pat suknelė pozavo Marina Bui su Jaroslavu,gal jos draugės ir paskolino?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų