Ronaldo ir jo meilės gyvenimas: apie svajonių jaunikį gerai atsiliepė ne visos

Garsiausias pasaulio futbolininkas bei labiausiai socialiniame tinkle „Instagram“ sekamas žmogus, Cristiano Ronaldo, jau kurį laiką mėgaujasi gražuolės mylimosios Georginos Rodriguez dėmesiu. 

13

Vis dėlto iki šių santykių jis buvo galvą apsukęs ne vienai žinomai moteriai, todėl pelnytai buvo užsitarnavęs ir širdžių ėdiko pravardę.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ronaldo ir jo meilės gyvenimas: apie svajonių jaunikį gerai atsiliepė ne visos

Dabar jis susitikinėja su 26 metų modeliu Georgina, o su ja taip pat turi ir dukrelę Alaną. „Visos poros nori susituokti – to norėčiau ir aš“, – yra sakiusi mergina neslėpdama, kad tikrai norėtų tapti garsiojo futbolininko žmona.

„Šiuo metu turiu kitų prioritetų ir atsakomybių, tačiau ateityje būtų nuostabu tapti Cristiano žmona“, – pridėjo ji.

35 metų žvaigždė savo karjeros kylimo metais laiką leido ir susitikinėjo su A lygio garsenybėmis, tokiomis, kaip Paris Hilton, Kim Kardashian ar Irina Shayk.

Su P. Hilton Cristiano susipažino 2009 metais. Mergina buvo ką tik išsiskyrusi su savo vaikinu Dougu Reinhardtu ir vasarą leido šėldama Kalifornijoje. Jiedu ne kartą buvo užfiksuoti bešokantys tame pačiame klube, o per dvi naktis itin suartėjo.

Įdomu tai, kad užsienio žiniasklaidoje rašoma, jog P. Hilton galiausiai nusprendė mesti Ronaldo, mat laikė jį… lepūnėliu.

O štai prieš susituokdama su savo mylimuoju reperiu Kanye Westu, Kim yra vakarienievusi ir su garsiuoju futbolininku. Negana to, kai ji mėgavosi savo 3 dienų atostogomis Madride, Kim ir Cristiano buvo užfiksuoti besibučiuojantys.

Sunku pamiršti ir Ronaldo bei gražuolės manakenės I. Shayk santykius. Jiedu susitikinėjo net 5 metus, galiausiai išsiskyrė 2015 metais.

Netrukus po to I. Shayk ėmė susitikinėti su Holivudo žvaigžde Bradley Cooperiu, su kuriuo susilaukė ir dukrelės. Galiausiai jiedu išsiskyrė pernai.

4 mėnesius 2007 metais gražuolis susitikinėjo ir su muilo operų aktore Gemma Atkinson, deja, jų santykiai netruko ilgai. Tais pačiais metais jis buvo susižavėjęs ir indų aktore, Bipashi Basu. Jiedu buvo užfiksuoti besibučiuojantys. Pasirodo, kad juos suartino Bolivudo filmai.

REKLAMA

Tiesa, C. Ronaldo yra susitikinėjęs ir su kur kas mažiau žinomomis moterimis, vis dėlto visos jos dažniausiai būdavo tikros gražuolės – modeliai, aktorės ar stilistės.

Vis dėlto ne visos apie jį atsiliepdavo gerai. Pavyzdžiui, modelis Nereida Gallardo su Ronaldo buvo tik keliuose pasimatymuose. Deja, tai jos nesustabdė nuo paskalų skleidomo.

Geltonajai spaudai moteris yra pasakojusi apie akį traukiančius futbolininko apatinius. Moteris teigė, kad vieną vakarą jis buvo pasirinkęs raudonus ir itin aptemptus apatinius su dramblio straublio piešiniu priekyje.


Rašyti komentarą...
X
Xxx
2020-04-20 10:27:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Poxui, tie ne pražus.
Atsakyti
0

V
Vytautas
2020-04-20 16:06:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kokio gyvūno?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų