Atviras Gomez interviu apie Bieberį: išliejo visus skaudulius

Nepaisant to, kad dainininkas Justinas Bieberis jau metus vedęs gražuolę manekenę Hailey Baldwin, kai kuriems jo gerbėjams vis dar sunku pamiršti vieną pirmųjų jo meilių, kitą garsią dainininkę Seleną Gomez. 

4

Po paskutinių skyrybų su dainininku Selena palūžo, o naujausios jos dainos, anot gerbėjų, yra apie jos nelaimingą meilę.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atviras Gomez interviu apie Bieberį: išliejo visus skaudulius

Tiesa, kai pasklido kalbos apie tai, kad J. Bieberis ir H. Baldwin ne tik susitikinėja, bet ir susižadėjo, S. Gomez netrukus atsigulė į reabilitacijos ligoninę dėl išsekimo, nustojo naudoti „Instagram“ (nepaisant to, kad buvo labiausiai pasaulyje sekamas žmogus) ir kuriam laikui apskritai dingo iš viešumos.

Dabar, galiausiai, žurnalui „Interview“ ji kiek atsivėrė apie šį nelengvą, bet jau praėjusį laikotarpį.

Intervuotojos, humoristės Amy Schumer paklausta, kodėl ir vėl grįžo į „Instagram“, Selena buvo atvira: „Niekuomet nenorėjau būti geltonojoje spaudoje, todėl kai supratau, kad reikalai krypsta į tą pusę, viskas tapo nebekontroliuojama. Turėjau pradėti kalbėti pati, nes žmonės nebandė suprasti mano perspektyvos, o tai mane žudė. Aš tokia jauna, ir dar keisiuosi, todėl niekas neturi teisės pasakoti, kaip man sekasi gyventi.“

Taip pat ji pripažino, kad dainos „Lose You to Love Me“ žodžiai buvo parašyti po skyrybų su Justinu ir laiko, praleisto ligoninėje. „Dainoje sakiau, kad iš esmės turėjau pasiekti dugną, jog suprasčiau, kad ant mano veido užmestas didžiulis šydas“, – atviravo ji.

Amy vėliau pridėjo, kad, anot jos, ji ir kiti Selenos gerbėjai yra kiek sunerimę dėl atlikėjos. „Aš išgyvenau keletą tikrai sunkų dalykų, tačiau dėl jų, nepaisant to, patiko jie man ar ne, toks buvo mano gyvenimas. Tai buvo baisu, nes aš nenorėjau, kad tai paveiktų man karjerą“, – atviravo ji.

„Kontrolė dingo dar tada, kai buvau labai jauna. Manau, kad tai žmonės parodė, kad tam tikrais momentais aš esu silpna, turiu bėdų“, – sakė ji omenyje turėdama ir savo nepavykusius santykius su Justinu bei The Weeknd, kuris netrukus po jų draugystės taip pat grįžo pas buvusią merginą, Bellą Hadid.


Rašyti komentarą...
C
CCCP
2020-04-15 20:31:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas cia per istvirkimas beberis kausas kas i ji gali ziuret vaflis
Atsakyti
-1

.
.
2020-04-15 23:28:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis jau 2 merginas padare nelaimingas. Selenai ilindo i sirdi kaip kirminas ir ta jo zmona tik vaidina laiminga. Jis yra is tu zmoniu, kurie tik seja nelaimes aplink save.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų