Nenulaikė liežuvio: milijardierės Jenner sūnėnas išpliurpė visą tiesą apie jos santykius su Scottu

Jau kurį laiką užsienio pramogų pasaulio užkulisiuose sklinda kalbos apie tai, kad milijardierė Kylie Jenner ir jos mylimasis reperis Travisas Scottas ir vėl nusprendė savo santykiams suteikti šansą. Anksčiau, spalio mėnesį, pora savo buvo išsiskyrusi.

3

Ir nors nė vienas iš jų nepatvirtino tokių kalbų, Kylie sūnėnas (vyriausios sesers Kourtney sūnus) Masonas Disickas nusprendė iškloti visą tiesą.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nenulaikė liežuvio: milijardierės Jenner sūnėnas išpliurpė visą tiesą apie jos santykius su Scottu

Masonas – Kourtney ir jos buvusio vaikino Scotto Disicko, su kuriuo šeima iki šiol palaiko itin artimus ryšius, vyriausiasis sūnus. Berniukui šiuo metu 10 metų.

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, Masonas neseniai prisijungė prie „TikTok“ ir nusprendė išbandyti karantino metu ypatingai populiarias tiesiogines transliacijas. Savaime suprantama, daugelis nusprendė pasinaudoti nieko neįtariančiu vaiku ir ėmė uždavinėti jam klausimus, susijusius su garsiąja šeima.

Vienas iš klausimų buvo apie Kylie ir Travisą – „TikTok“ naudotojas pasiklausė, ar jiedu ir vėl pora? Nieko nelaukęs Masonas pasidalijo tuo, ką žino: „Ne, jie nėra kartu“.

Tiesa, gerbėjams ir toliau atrodo kitaip, mat nors visas Kardashian-Jenner klanas karantino laikosi atskirai, šeimomis, Kylie, anot jų, laiką leidžia savo namuose ne viena – jai kompaniją palaiko ne tik jos ir Traviso dukrelė Stormi, bet ir pats reperis. 

Tuo galima įsitikinti ir pežvelgus Traviso „Instagram“ – šis neseniai pasidalijo vaizdo įrašu iš Kylie namų. Čia reperis kartu su dukrele žaidžia krepšinį.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai paaiškėjo ir daugiau detalių apie jų išsiskyrimą.

Anot portalo cosmopolitan.com, Travis labai myli Kylie, tačiau nori leisti laiką ir su kitomis moterimis. Anot šaltinio, vyrui viskas per greitai įvyko, o šis norėjo dar daug keliauti ir leisti laiką su kitais.

Paskutinįkart pora buvo užfiksuota rugpjūčio pabaigoje, kai įvyko ilgai laukta „Netflix“ dokumentinės juostos „Travis Scott: Look Mom I Can Fly“ premjera. Tąkart jiedu fotografams pozavo kaip šeima, kartu su dukrele. Iškart po to jų santykiai ėmė šąlti.

REKLAMA

22 metų K. Jenner ir jos 28 metų mylimojo T. Scotto romanas prasidėjo dar 2017-ųjų pavasarį. Po kelių savaičių mergina pastojo ir šiuo metu jiedu augina dukrelę Stormi.

Tai, kad poros santykius užgriuvo sunkumai, patvirtino ir faktas, jog dainininko Justino Bieberio ir jo mylimosios manekenės Hailey Baldwin vestuvėse K. Jenner dalyvavo tik su dukrele Stormi – T. Scotto šalia matyti nebuvo.

Taip pat T. Scotto jau kurį laiką nematyti ir K. Jenner „Instagram“ paskyroje – anksčiau mergina aktyviai viešindavo akimirkas su mylimuoju bei dukrelės tėvu. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų