Renginyje sublizgėjusi K. Ivanova aprangos kodu vadovavosi nuo galvos iki kojų

Kaip ir kiekvieną ketvirtadienį, taip ir šiandien, sostinėje dūzgia vienas už kitą prašmatnesni renginiai. Vienas iš jų – „Daniel Wellington“ laikrodžių kolekcijos pristatymas.

40

Mados sekėjų pamėgto prekės ženklo naujausioje kolekcijoje dominuoja juoda spalva, todėl renginio organizatoriai kvietimuose pabrėžė aprangos kodą. Susirinkę svečiai turėjo pasipuošti juodos ar baltos spalvos drabužių deriniais.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Butike „Mados prieskoniai“ pristatyta juodoji „Daniel Wellington“ laikrodžių kolekcija

Vakarėlio atmosfera taip pat skendėjo juodoje spalvoje, kurioje dėmesį traukė laikrodžių ekspozicija, juodas kilimas, baltų gėlių dekoras, juodi ir balti „Ali šokoladinės“ desertai.

Akivaizdu, kad grožio salono savininkė bei grupės „Yva“ narė Kristina Ivanova nusprendė pagerbti vakarėlio organizatorius ir nutarė paisyti aprangos kodo – žinoma moteris nuo galvos iki kojų vilkėjo juodai.

Tiesa, labiausiai viešnios įvaizdyje akį traukė ryškiai raudonos lūpos ir akinamai balta šypsena. Akylesni svečiai ant moters rankos taip pat galėjo išvysti raudoną apyrankę, kurią sukūrė pati Kristina su savo seserimi Natalija Bunke.

Renginio taip pat nepraleido Saugirdas Vaitulionis, Julija Žižė ir Laurynas Žižys, Mantas Petruškevičius, Vidmantė Martikonytė ir kiti žinomi pramogų verslo atstovai.

Linksmo renginio nuotaika pasirūpino DJ Simona Bandita, kuri svečių ausis lepino klubine muzika.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų