Rado būdą šantažuoti buvusią žmoną: neatsisako svetimo vaiko tėvystės

„Man paskambino Nomeda. Žlugo moters santuoka. Ji buvo susituokusi su plungiškiu Petru. Susilaukė sūnaus, bet nenusisekė bendras gyvenimas. Nomeda susirado kitą vyrą, Petras – kitą moterį. Lyg ir nebūtų kuo stebėtis, jei ne vienas faktas – Nomedos dukrytė, kurios susilaukė su naujuoju draugu, nešioja buvusio vyro pavardę. Nes Petras kategoriškai nesutinka atsisakyti tėvystės. Ji, nors ir formali, bet tėvystė“, – pasakojimą apie „TV pagalboje“ pasirodysiančią istorija pradeda Sandra Žutautienė.

4

„Mums su draugu gimė mergaitė. Bet tikras tėvas negali duoti savo pavardės, nes po skyrybų su Petru dar nepraėjo pusė metų, tad automatiškai oficialiu tėvu tapo buvęs vyras. O dabar pats Petras griežtai atsisako pasirašyti bet kokį dokumentą, kad atsisako tėvystės“, – sako Nomeda.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rado būdą šantažuoti buvusią žmoną: neatsisako svetimo vaiko tėvystės

Jei Nomeda irgi užsispirtų, ji galėtų prisiteisti iš Petro išlaikymą savo dukrytei. Nes pagal dokumentus, tėvas – Petras. Žinoma, paskui tėvystę vyras teismuose galėtų paneigti. Tačiau tam reiktų DNR testo. Tai kainuotų ir nemažai pinigų, ir laiko.

REKLAMA

„Sudėtinga Petrą perprasti – buvusiai žmonai jis šiltų jausmų tikrai nepuoselėja, tačiau atsisakyti svetimo vaiko tėvystės neketina. Užsispyrė ir gana. Motyvas keistas – kol Nomeda jam neatveš sūnaus į namus, tol jos dukrelė nešios jo pavardę“, – pasakoja Sandra.

„Ji man neatveža sūnaus. Visada užimta. Trejus metus vaiko nemačiau. Tegul man jį atveža, apipirksiu. O dabar nuo manęs slepia ir savo telefono numerį, ir gyvenamąją vietą“, – guodėsi Petras.

Kodėl vyras per trejus metus pats nesugebėjo rasti sūnui laiko – atsakymo nėra. Petras Nomedą kaltina visomis pasaulio blogybėmis, pamiršdamas, kad jis pats buvo išvaręs Nomedą su vaiku iš namų, kad žmona su sūnum turėjo glaustis krizių centre, kad galų gale vaiką, kurio sakosi taip labai pasiilgęs, skaudžiai apgavo per jo gimtadienį.

Po įvykusios dviejų buvusių sutuoktinių akistatos buvo paskelbtos paliaubos. Kaip bus pasiektos paliaubos ir kokiomis sąlygomis – žiūrėkite jau šiandien 16.30 laidoje „TV pagalba“ per TV3. „Dabar viskas Nomedos ir Petro rankose – kaip jie sugebės bendrauti toliau, taip ir klostysis tėvo ir sūnaus santykiai. Viskas bus gerai, jei tik Nomeda ir Petras visą laiką prisimins vieną dalyką – jų istorijoje ne jie svarbiausi, ne jų užgautos, įžeistos ambicijos. Svarbiausias yra šis mažas žmogus. Kuris atėjo į pasaulį su teise turėti ramią, saugią ir gražią vaikystę“, – sako Sandra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų