• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Radijo laidų ir renginių vėdėja Livija Gradauskienė (50 m.) išgyvena permainingą laikotarpį. Po 7 metų ji atsisveikina su radijo eteriu.

4

Radijo laidų ir renginių vėdėja Livija Gradauskienė (50 m.) išgyvena permainingą laikotarpį. Po 7 metų ji atsisveikina su radijo eteriu.

REKLAMA

Livija Gradauskienė „Radiocentre“ dirbo nuo 2016-ųjų, o radijuje daugiau nei 17 metų. Po tiek laiko, praleisto studijose, ji naujienų portalui tv3.lt teigė, jog meilę radijui jus amžinai.

Radijas man yra labai svarbus, nuo ankstyvos jaunystės jame buvau ir širdyje visada esu. Jaučiu tą darbą ir save ten. 

Visada patys šilčiausi jausmai liks galvojant apie radiją.

O kad gyvenimas vietoje nestovi – įprasta, nieko nepadarysi.

Tokia mūsų, artistų, kasdienybė: vieną dieną reikia, o kitą – jau nebe“, – naujienų  portalui tv3.lt sakė L. Gradauskienė.

Paklausta, kokios aplinkybės lėmė tokį sprendimą, Livija tvirtino, jog radijuje vyksta pokyčiai ir nuspręsta nutraukti jos ir Žygio Stakėno rytinės laidos transliacijas.

REKLAMA
REKLAMA

„Matot, yra stabilių darbo pozicijų ir atvirkščiai. Tai mūsų tas, kur atvirkščiai. Čia vyksta nuolatinės permainos, tad kažkokios pradžios ir pabaigos yra kasdienybė.

REKLAMA

Stabiliai nieko nebūna, reikia su tuo susitaikyti. Toks gyvenimas.

Negaliu papasakoti nieko ypatingo, nes sprendimas yra ne mūsų. Radijas keičiasi ir uždaro mūsų rytinę laidą. Ir pati daugiau nežinau“, – teigė ji.

Radijo Livijos gyvenime, kaip pasakojo, kol kas niekas nepakeis. 

„Jis užima ypatingą vietą profesiniame gyvenime ir užims, nes širdis yra su radiju. Yra kitos veiklos – vedame su Žygiu renginius.

Dar didelis smagumas yra dalyvauti „Muzikinėje kaukėje“ ir matyti talentus. Mane džiugina būti prie talentingų žmonių, tai, tikiuosi būti ir toliau.“

REKLAMA
REKLAMA

Be to, L. Gradauskienė atskleidė ypatingą ryšį su savo kolega Žygiu.

„Esame labai susigyvenę, Žygis užaugo mano sode, kaip sakau. Mūsų sklypai šalia.

Žygis buvo mažesnis, į mane žiūrėjo, aš jau dirbau radijuje, o jis dar mokėsi mokykloje. 

Prašė mamos, kad mus supažintintų, nes pats norėjo kažką panašaus veikti. Gerai atsimenu tą pokalbį.

Tai mūsų santykis toks įdomus, po daug metų vis tiek susitikome tame pačiame radijuje. Toks sutapimas ir persipynęs likimas“, – naujienų portalui tv3.lt kalbėjo pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasiteiravus, ar sutiktų dirbti kitame radijuje, Livija atsakė pozityviai.

„Radijas yra didžiulė viso gyvenimo meilė. O kita gyvenimo meilė yra žmonės. Jeigu jaučiu ryšį su žmonėmis, kad susikalbame ir vertybės panašios – aš visada už bendravimą ir dalyvavimą. 

Nesu užsibrėžusi, kad kažko nedarysiu. Svarbu kūrybiniai ir emociniai dalykai bei jaustis, kad esi ten, kur gerai. Mūsų pozicijoje niekada negali žinoti, kur pasisuks gyvenimas...“

Jau geriau ji niekur nelystų,nei į radiją,nei į televiziją. Taip bjauriai žvygauja,užknisdavo iki negalėjimo. Dar iš ,,lietaus"stoties ta galėtų dingt kur širdelių laidą veda. Saldi iki vėmimo.
Nors atrodo pagal metus super, bet tas tuščias čiauškėjimas užknisa, amžina paauglė, be jokio brandesnio, įdomesnio turinio.
Pagaliau ryte bus galima klausyt Radiocentro. Tas saldus nuplonintas balselis net nupurto, kai netyčia pataikai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų