Pugačiova atšventė 72-ąjį gimtadienį: vaikai nustebino dovana

Visai neseniai primadona Ala Pugačiova minėjo ypatingą dieną. Balandžio 15-ąją jai sukako 72-eji. Pirmieji ją pasveikinti suskubo vaikai – Lisa ir Harry.

5

Atlikėją nuo pat ankstyvo ryto stebino dovanomis bei sveikinimais.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pugačiova atšventė 72-ąjį gimtadienį: vaikai nustebino dovana

Maksimas Galkinas intagrame pasidalijo vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuota, kaip atlikėją gimimo dienos proga pasveikino šeimyna.

Vaikai mamai įteikė puokštes gėlių bei pyragą. Tuomet vaikai paprašė, kad Ala užpūstų žvakes.

Primadona sakė: „Kad jūs gyventumėte ilgai ir klestinčiai! Pagrindinis noras, kad visi gyventų taikiai“.

Kiek vėliau vaikai pradėjo sakyti mamai gražiausius eilėraščius ir padovanojo piešinius, kuriuos patys nupiešė. Sprendžiant pagal A. Pugačiovos reakciją, ši labai nustebo ir liko pamaloninta tokiu gimtadieniniu siurprizu. 

Naujienų portalas tv3.lt primena,  2011 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo “, – dalijosi Galkinas.

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Alla dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų“, – žavėjosi komikas.

 

 


Rašyti komentarą...
J
Jone
2021-04-18 14:26:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl apie juos taip dažnai rašo, ką Lietuvai padarė gero,.
Atsakyti
0

L
Liepa
2021-04-23 12:08:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Akys išduoda kad senutė Plastinės operacijos nepadės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų