Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Didžiajame šou burbule“ tarp dalyvių bręsta ne tik konfliktai, bet ir draugystės. Beveik savaitę praleidę kartu jie ima vieni kitiems atsiverti, dalijasi džiugiomis akimirkomis ir pasakojasi skaudžius išgyvenimus.

„Didžiajame šou burbule“ tarp dalyvių bręsta ne tik konfliktai, bet ir draugystės. Beveik savaitę praleidę kartu jie ima vieni kitiems atsiverti, dalijasi džiugiomis akimirkomis ir pasakojasi skaudžius išgyvenimus.

REKLAMA

Apie sudėtingą laikotarpį šįkart prabilo ir dar viena projekto dalyvė, „X faktoriuje“ išgarsėjusi Kristina Jurevičiūtė.

Žinoma atlikėja, kai dar sekmadienį ją kalbino „Didžiojo šou burbulas“ vedėjas Mindaugas Rainys, juokavo, kad visuomet pasirodydama ant scenos jaučia didžiulį jaudulį, tad jei būtų jaudinimosi konkursas, ji jį laimėtų be konkurencijos.

Šįkart vienai „Didžiojo šou burbulas“ dalyvei Kristina atsivėrė dar labiau ir prabilo apie laikotarpį, kai sirgo sunkia depresijos forma. Už visą tą laiką, kai jautėsi prasčiausiai, Kristiną itin palaikė jos mylimasis, grupės „8 Kambarys“ narys Karolis Talutis-Talaz.

REKLAMA

Užsidariusi tualete su kita projekto nare, K. Jurevičiūtė atviravo: „Aš nežinau, Karolis – auksinis žmogus. Jis visa tai ištvėrė. O man buvo labai blogai. Buvo taip blogai… Čia yra darbas su savimi, bet jis – didžiulis. Aš kartais net nesuprantu, kaip turėti tiek kantrybės, nes, pavyzdžiui, aš žliumbdavau be jokios priežasties. Kai sergi šia liga, priežasties nereikia.“

Atvirą Kristinos pasakojimą galite pamatyti peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad tai – ne vienintelė išpažintis, kuria jau spėjo pasidalinti projekto dalyviai.

REKLAMA
REKLAMA

Prabilusi apie sceną ir publiką, Mia taip pat nebesulaikė jausmų. Žinoma moteris scenoje praleido 20 metų, yra sukūrusi virš 300 dainų, ką jau kalbėti apie tai, kad praeityje yra koncertavusi toje pačioje scenoje, kaip ir Ala Pugačiova. Dėl šios priežasties Mia neslepia – muzikai jai yra viskas.

„Nežliumbiu dėl to, kad nebeturiu darbo. Aš darbą turiu, dirbu televizijoje, bet aš tiesiog beprotiškai ilgiuosi tų emocijų. Aš negaliu kalbėti… Aš beprotiškai ilgiuosi tų emocijų, to viso šou, tų koncertų“, – besišluostydama ašaras sakė atlikėja.

Mia bandė kalbėti toliau, tačiau ašaros nenustojo riedėti: „Noriu pasakyti, kad muzika yra mano gyvenimas, ir, turbūt, šitas visas momentas, kada mes buvome uždaryti… Galima aš nustosiu žliumbti ir kalbėsiu tada, gerai?“

Atlikėja pasakojo, kad būtent karantinas jai parodė, kiek iš tiesų daug jai reiškė muzika. Mia teigė supratusi, kad be muzikos šiame pasaulyje ji gyventi negali. 

„Man muzika yra kaip oras. Labai džiaugiuosi, kad kažkas sugalvojo tokį projektą, į kurį mes atėję vėl galėsime kurti, dirbti, dainuoti, vėl vyks pasirodymai, filmavimai. Galbūt vieną dieną mes ir vėl turėsime tuos žmones, kuriems dovanosime savo energiją, savo… O dieve, nenoriu žliumbti, prašau, leiskite man apie tai nekalbėti. Aš kaip niekada noriu sugrįžti su pačia didžiausia jėga ir tiesiog atiduoti visą save žmonėms“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

O štai Radži antradienį prisipažino, kad po karantino nėra patenkintas savo sudėjimu. „Kaip pilvą numesti? Aš nebegaliu, tikrai. Užsidėjau juodą maikę, bet ką reiškia televizoriaus raiška? Vis tiek išryškina, ir viskas. Nebegaliu. Kaip burundukas“, – sakė jis.

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų