Propagandos grėsmė: rusų reperiui Timati neleista rengti koncerto Lietuvoje

Vilniuje įsikūrusi koncertų salė „Compensa“ atsisakė priimti rusų atlikėją Timati.

14

Koncertų salės projektų vadovė Gintarė Binkevičiūtė BNS sakė, kad atlikėjas siekė koncertą surengti šių metų lapkritį, tačiau „Compensa“ nesutiko atverti jam durų. Anot koncertų salės pranešimo spaudai, taip nuspręsta dėl to, kad šis rusiško repo atlikėjas laikomas Kremliaus propagandos įrankiu.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rusų reperiui Timati neleista rengti koncerto „Compensa“ koncertų salėje

„Timati garbina Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, agituoja už Rusijos vykdomą politiką Ukrainoje, pritaria Krymo aneksijai. Rusijoje garsaus atlikėjo požiūris „Compensa“ koncertų salės vadovams pasirodė nepriimtinas“, - pažymima pranešime.

Pasak koncertų salės atstovės, sprendimas dėl Timati koncerto buvo priimtas atidžiai susipažinus su skandalingo atlikėjo deklaruojamomis pažiūromis, pasikonsultavus su kultūros apžvalgininkais ir informacinių karų ekspertais. G.Binkevičiūtės teigimu, siekta įsitikinti, kad draudimu nebus sukeltas priešingas efektas, nebus suteikta pagrindo kalbėti apie žodžio laisvės ribojimą.

„Įkvėpti ar provokuoti – kūrėjo saviraiška neturėtų būti ribojama. Tačiau skirtumas tarp meno ir propagandos yra. Manome, kad Timati atvyksta dalintis ne muzika, bet vykdyti politines užduotis: keisti koncerto dalyvių požiūrį į Rusijos vykdomą politiką“, – kalbėjo G.Binkevičiūtė.

Pranešime primenama, kad anksčiau koncertų salė „Compensa“ informacinio saugumo sumetimais nesutiko rengti Levo Leščenkos koncerto, atsisakyta ir „Šansono festivalio“ bei „Šansono žvaigždžių“ pasirodymo.


Rašyti komentarą...
t
tv3 niekop nesiskiria nuo prastitutes uz
2016-07-02 12:15:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
o jus tv3.lt palaikot amerikos ir nato milionus iszudytu zmoniu afganistane,irake,libijoje ir dar 9/11 kai savo zmones nuzude kad rastu priezasti i artimuosius rytus isiverzti,plius maidana padejo suorganizuoti,pastatyt ta marionete porasenka,tik nepasiseke kad putinas sutrukde istot i nato nes jau dabar visa rytine puse butu pilna baziu
Atsakyti
0

a
as
2016-08-21 17:22:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
loxai
kokia nafik propoganda? atsipeikekit litofcai! visa lietuva kekse paskutine, per krauja paliko sajunga, pati savo noru istojo, ir dar drysta , mega zvaigzdes neisleisti,,,, nes papu dainuojancia tauta norime isitvrtint ? ar bijome, ? apgailetina visa salis ir poltika taipogi! gryba nx versti reikia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų