Princo Philipo testamente – dosni padėka personalui: jis buvo kitoks nei kiti karališkosios šeimos nariai

Balandžio 9 dieną ramiai Windsoro pilyje miręs princas Philipas paskutinėmis gyvenimo savaitėmis apgalvojo visas testamento detales. Nors beveik visą jo palikimą gaus karalienė, princas nepamiršo pagerbti ir ištikimiausių savo patarnautojų ir patarėjų.

Šaltinių duomenimis, trims ištikimiems savo gyvenimo palydovams princas paliko apie 30 milijonų svarų sterlingų kaip padėką už ilgametį darbą ir gerą kompaniją.

„Princas buvo kitoks nei kiti karališkosios šeimos nariai. Jis nepraleisdavo progos pasidomėti personalo asmeniniu gyvenimu, jų pakalbinti. Trims ištikimiausiems savo patarėjams, savo dešiniosioms rankoms, jis nusprendė atsidėkoti itin dosniai“, – kalbėjo artimas Buckinghamo rūmų šaltinis.

Kaip rašo „The Sun“, bent po 10 milijonų svarų sterlingų jis paliko savo privačiam sekretoriui Archie Miller Bakewell, taip pat ištikimiausiems patarėjams, kurie tapo artimais bičiuliais – William Henderson ir Stephen Niedojadlo.

Pastaraisiais metais visi šie trys vyrai buvo didelis ramstis princo gyvenime, ypač, kai jam pašlijo sveikata. Šaltinių duomenimis, W. Henderson su princu praleido ir paskutines jo gyvenimo dienas.

Buckinghamo rūmuose saugoma ir įspūdinga princo sukaupta knygų kolekcija, kurioje – apie 13 000 egzempliorių. Šias knygas po jo mirties leidžiama pasiimti bet kuriam iš princo vaikų.


Rašyti komentarą...
G
Gražina
2021-05-28 16:56:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia żmogaus kultūra, toks ir elgesys. To reikėtų pasimokyti kitų šalių turtingiems žmonėms.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų