Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš vesdamas Meghan Markle princas Harry turėjo daugybę kitų merginų, vis dėlto nė viena jų taip ir nebuvo karališkosios šeimos dalimi.

Prieš vesdamas Meghan Markle princas Harry turėjo daugybę kitų merginų, vis dėlto nė viena jų taip ir nebuvo karališkosios šeimos dalimi.

REKLAMA

Chelsy Davy, su kuria princas susitikinėjo ilgiausiai ir rimčiausiai, iš tiesų buvo pavergusi Harry širdį. Tiesa, jų santykiai tai nutrūkdavo, tai ir vėl atsinaujindavo. 

Kaip rašo „The Independent“, Haris susipažino su Davy metus 2004 m. Keiptaune. Jiedu užmezgė romantiškus santykius, kurie tęsėsi daugiau apie septynerius metus.

Deja, Zimbabvėje gimusi buvusi teisės studentė sunkiai tvarkėsi su tuo žinomumu, kurį atnešė faktas, kad ji pamilo princą. „Viskas buvo beprotiška, baisu ir nepatogu“, – yra sakiusi ji.

Žiniasklaidos dėmesys buvo toks didelis, kad ankstesnė Harrio mylimoji „Times“ sakė, kad ji „nesusitvarkė“ su tokiu dėmesiu.

REKLAMA

2011 m., po daugelio metų pastangų, abu įsimylėjėliai nusprendė pasukt skirtingais keliais visam laikui. 

Pranešama, kad po išsiskyrimo princo Harry ir Davy santykiai išliko labai geri – tiesą sakant, taip gerai, kad ji buvo pakviesta į karališkąsias princo Williamo ir Kate Middleton vestuves 2011 m. balandžio mėn.

Pasak britų bulvarinių leidinių, nepaisant to, kad prieš kelias savaites jiedu buvo išsiskyrę, jiedu visą priėmimą praleido šokdami ir glausdamiesi ir, kaip pranešama, kartu praleido naktį.

Galiausiai poros keliai išsiskyrė, princas Harry sutiko ir įsimylėjo Markle, o Davy, atrodo, dingo iš viešumos. Tačiau šių metų pradžioje pasklido žinia, kad moteris susilaukė berniuko.

Kas yra tėvas, nežinoma, nes paskutiniai vieši Chelsy santykiai su televizijos prodiuseriu Jamesu Marshallu nutrūko 2018 m.

Tačiau 2020 m. Chelsy atskleidė, kad palaiko rimtus santykius, tačiau nenorėjo atskleisti su kuo: „Yra kažkas, ir mane tai labai žavi, bet tai labai nauja ir nenoriu daug apie tai kalbėti“

REKLAMA
REKLAMA

Kovo 4-ąją laikraščiui „Daily Mail“ Richardas Edenas spėliojo, kad 36 metų mergina ketina susituokti su Samu Cutmore'u-Scottu, jos kūdikio tėvu, remdamasis nuotrauka, kurioje Davy ant piršo nešioja safyro žiedą. Spėliojimai pasirodė praėjus kelioms dienoms po to, kai žiniasklaida pranešė, kad Davy sausio mėnesį pagimdė Leo. Ši žinia buvo netikėta, nes Davy viešai neatskleidė savo nėštumo. Davy sužadėtinis, apie kurį pranešta, yra viešbučių savininkas.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų