Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princas Harry ir Meghan Markle patvirtino, kad dalyvaus karalienės Elizabeth Platininio jubiliejaus iškilmėse kartu su savo vaikais Archie ir Lilibet.

Princas Harry ir Meghan Markle patvirtino, kad dalyvaus karalienės Elizabeth Platininio jubiliejaus iškilmėse kartu su savo vaikais Archie ir Lilibet.

REKLAMA

Poros atstovas sakė, kad jie labai džiaugiasi bei yra pagerbti kvietimo dalyvauti šventėje, nors ir buvo pranešta, kad per tradicines Vėliavos nešimo iškilmes Bekingemo rūmų balkone vietos jiems nebus, rašoma mirror.co.uk.

Anksčiau buvo baiminamasi, kad 37 metų amžiaus princas Harry atsisakys dalyvauti močiutės jubiliejuje, nes birželio 3–19 dienomis jis turėjo būti polo varžybose Santa Barbaroje, Kalifornijoje, įskaitant ir Platininio karalienės jubiliejaus savaitgalį.

Atsiveš ir vaikus

Neseniai princas taip pat buvo pateikęs prašymą peržiūrėti Jungtinės Karalystės „Home Office“ (JK vidaus reikalų ministerijos) sprendimą, dėl kurio jis negalėjo pats susimokėti už policijos apsaugą sau ir savo šeimai.

REKLAMA

Tuo metu jo atstovas sakė, kad jis norėtų iš Kalifornijos atsivežti vaikus, bet baiminosi, kad į jo namus atvykti jie negalėtų, nes tai būtų per daug pavojinga.

Vis dėlto, poros atstovas dabar pranešė: „Princas Harry ir Meghan Markle, Sasekso hercogas ir hercogienė, džiaugiasi ir yra pagerbti kvietimo dalyvauti Karalienės Platininio jubiliejaus iškilmėse birželio mėnesį kartu su savo vaikais“.

Tai bus pirmas kartas, kai Harry su Meghan į Angliją atsiveš savo vaikus po jų išvykimo į JAV. Tą patį jubiliejinį savaitgalį bus ir Lilibet pirmasis gimtadienis, o taip pat ji susipažins su savo prosenele karaliene Elizabeth, Velso princu Charlesu ir kitais karališkosios šeimos nariais.

Princas neseniai aplankė karalienė

Harry neseniai kartu su Meghan lankėsi „Invictus“ žaidynėse Hagoje, Nyderlanduose. Kelionės metu jie slapta buvo sustoję Jungtinėje Karalystėje, kur Windsoro pilyje aplankė karalienę.

REKLAMA
REKLAMA

Bekingemo rūmai dabar pranešė, kad Harry, Meghan ir princas Andrew negalės pasirodyti Bekingemo rūmų balkone Vėliavos nešimo iškilmių metu. Paskelbta, kad šis balkonas po Platininio jubiliejaus bus skirtas tik aktyviems karališkosios šeimos nariams, su vos keliomis aiškiomis išimtimis.

Vėliavos nešimo iškilmės birželio 2 dieną, per karalienės oficialų gimtadienio paradą, pradeda keturias dienas truksiančią Platininio jubiliejaus šventę. Vėliavos nešimo iškilmes iš žymiojo balkono stebės 18 karališkosios šeimos narių. Karalienė sakė labai laukianti šio šventinio savaitgalio, o tuo tarpu netilo kalbos dėl to, kas vis dėlto pasirodys balkone.

Bekingemo rūmų atstovas teigė: „Gerai viską apsvarsčiusi Karalienė nusprendė, kad šiais metais tradicinių Vėliavos nešimo iškilmių metu ketvirtadienį, birželio 2 dieną, balkone pasirodys tik Jos Didenybė ir tie karališkosios šeimos nariai, kuriai Jos Didenybės vardu vykdo oficialias viešas pareigas“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų