tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kuomet Meghan Markle iš amerikietiškos televizijos pasitraukė britų karališkosios šeimos gretas, ji gerokai praretino savo artimųjų ratą. Kai kurie jų liko visai ištrinti iš jos gyvenimo, tarsi nebūtų net egzistavę.

Kuomet Meghan Markle iš amerikietiškos televizijos pasitraukė britų karališkosios šeimos gretas, ji gerokai praretino savo artimųjų ratą. Kai kurie jų liko visai ištrinti iš jos gyvenimo, tarsi nebūtų net egzistavę.

REKLAMA

Po to, kai Meghan Markle įgavo karališkąsias pareigas, jos draugų ir artimųjų rato gretos stipriai susitraukė. Dalinamės kelių žmonių vardais, su kuriais M. Markle nustojo bendrauti į juos visiškai nebekreipdama dėmesio. Ar galima sakyti, kad dėl tokių poelgių ji yra viena nemėgstamiausių moterų savo pasaulyje?

Thomas Markle 

Ištekėjusi už princo Harry, Meghan Markle turėjo priimti sunkius sprendimus, įskaitant ir tam tikrų toksiškų žmonių pašalinimą iš savo artimo rato.

Meghan kivirčas su tėvu – bene garsiausias jos skandalas. Kivirčas atsidūrė dėmesio centre po to, kai paaiškėjo, kad prieš pat karališkąsias vestuves, jos tėvas dalino žurnalistams ir fotografams interviu apie Meghan gyvenimo detales, siekdamas finansinės naudos.

REKLAMA

Po Meghan interviu su Oprah, kuriame ji pasakė, kad „prarado“ savo tėvą, Thomas „Good Morning Britain“ sakė, kad gailisi savo praeities veiksmų. „Tačiau, yra ir kita medalio pusė – niekas neapsaugojo mūsų šeimos narių, kuriuose kiekvieną dieną atakavo spauda.“

REKLAMA

Samantha Markle

Iškalbingoji Samantha yra Meghan netikra sesuo ir turbūt „garsiausia“ šeimos narė, todėl nesistebime, kad Meghan ją išbraukė iš savo gyvenimo.

Negavusi pakvietimo į karališkąsias vestuves, Samantha siautėjo ir kaltino savo seserį dėl visko. Meghan kalbėdama su Oprah apie savo seserį sakė: „Manau, kad jai būtų sunku apie mane „papasakoti viską“, kai manęs net nepažįsta. Aš užaugau kaip vienintelis vaikas.“

Kalbėdama su „Inside Edition“, Samantha sakė: „Nežinau, kaip ji gali sakyti, kad „aš jos nepažįstu“ ir kad ji buvo vienintelis vaikas šeimoje. Per visą gyvenimą turime begalę nuotraukų kartu. Kaip ji gali manęs nepažinoti?“

REKLAMA

Piers‘as Morgan‘as

Vienas žmogus, su kuriuo lažinamės, kad norėtume, jog nebūtų susitikusi Meghan yra Piers‘as Morgan‘as. Kartą, 2016 metais, jis kartu su M. Markle buvo susitikęs viename vakarėlyje, kuriame praleido kelias valandas bendraudami prie baro.

P. Morgan‘as pasakojo, kad įsodinęs į taksi moterį, jis vėliau sužinojo, kad ši išvyko ne į namus, o į kitą vakarėlį, kuriame ji pirmą kartą susitiko su princu. Nuo to karto, vyras nieko iš Meghan Markle taip ir nebegirdėjo.

REKLAMA
REKLAMA

„Ji mane apgavo“, – padarė išvadą Morgan‘as. „Meghan Markle mane apgavo.“ Sprendžiat iš jo nuolatinės kritikos jai, atrodo, kad jis taip ir negali pamiršti šio įvykio, rašoma scmp.com.

Jessica Mulroney

Stilistė Jessica Mulroney ir Meghan tapo artimomis draugėmis po to, kai jos susipažino seriale „Kostiumuotieji“. Meghan su Jessica palaikė ryšius net ir tada, kai persikėlė į Junginę Karalystę. Tiesa sakant, trys Jessicos vaikai netgi dalyvavo karališkose vestuvėse kaip palydovai.

REKLAMA

Tačiau, moterų ryšys nutrūko po vieno įvykusio skandalo. Nors Meghan šio klausimo viešai nekomentavo, žmonės spėliojo, kad incidentas turėjo įtakos jų draugystei.

Meghan ir Jessica viešumoje nebuvo matomos kartu nuo 2019 metais įvykusio skandalo, tačiau pasklidus apkalboms dėl patyčių, Jessica gynė kunigaikštienę.

Ninaki Priddy

Vaikystės draugė Ninaki buvo artima Meghan draugė, ji taip pat dalyvavo pirmosiose jos vestuvėse su Trevoru Engelsonu. Tačiau draugystė, kaip ir pirmoji jos santuoka, deja, nutrūko.

REKLAMA

Kai ji tapo karališkosios šeimos nare, jos buvę geriausi draugai mielai kalbėjosi su bulvariniais laikraščiais ir dalijo pirmųjų vestuvių detalėmis. Nuo mažumės moterys buvo tarsi seserys, tačiau dabar Ninaki teigia, kad visiškai neatpažįsta vaikystės draugės.

Ji atskleidė: „Dabar galiu pasakyti tik tiek, kad manau, jog Meghan viską daro labai apgalvotai. Ji strategiškai dėlioja savo draugų ratą. Jeigu ji nuspręs, kad nebesate jos gyvenimo dalis – taps šalta ir nutruks visi ryšiai. Ji pati priėmė tokį sprendimą mūsų draugystės atžvilgiu.“

REKLAMA
REKLAMA

Lizzie Cundy

Buvusi draugė tapo taip pat viena iš asmenų, su kuriais Meghan nutraukė ryšius dėl pataikavimo žiniasklaidai.

Lizzie Cundy sakė, kad ji ir Meghan susitiko 2013 metais labdaros šventėje Londone netrukus po to, kai ji nutraukė savo pirmąją santuoką.

Wendell‘is Pierce'as

Nors manoma, kad Meghan vis dar artima buvusioms „Kostiumuotieji“ serialo žvaigždėms Gina Torres ir Sarah Rafferty, vienas buvęs kolega, kuris daugiau apie ją iš jos daugiau nieko negirdės, yra Wendell Pierce, vaidinęs jos tėtį seriale.

Iš pradžių, kalbėdamas su Didžiosios Britanijos LBC radijo stotimi, kalbėdamas apie Meghan interviu Oprah, jis sakė, kad dauguma žmonių prisidėjo prie įžeidžiančių rūmų apkalbų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų