REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Fotografas Robas Munday (nuotr. SCANPIX)

Fotografas Robas Munday prabilo apie dar nematytą karalienės portretą. Jame – keistai besišypsanti Elžbieta ll. 

6

Fotografas Robas Munday prabilo apie dar nematytą karalienės portretą. Jame – keistai besišypsanti Elžbieta ll. 

REKLAMA

Karalienė Elžbieta Didžiosios Britanijos monarchijos soste jau 70 metų. Per tą laiką ji sukaupė daug nuotraukų, skelbė stars.segodnya.ua.

Tačiau karališkuosiuose archyvuose yra vienas įdomus paveikslas, kuriame Elžbieta II nusišypso gana keistai. Nespalvotą nuotrauką pavadinimu „Platinum Queen: Felicity“ dar 2004 metais padarė fotografas Robas Munday.

Jame karalienė pavaizduota su deimantine tiara bei perlu vėriniu.

Kaip autorius sakė interviu su „Hello!“, ši nuotrauka atsirado atsitiktinai, kai jis bandė padaryti kai kuriuos bandomuosius kadrus, o asmeninė karalienės stilistė Angela Kelly pasakė juokingą pastabą.

„Atmosfera buvo nepaprastai smagi. Angela Kelly yra labai juokinga moteris, labai žemiška. Ir iš tiesų – labai miela. Ji mus visus nepaprastai nuramina. Ji pasakojo anekdotus ir akivaizdžiai pasakė kažką juokingo karalienei, todėl ji nusijuokė būtent tą akimirką, kai paspaudžiau mygtuką, kad galėčiau padaryti bandomąjį kadrą“, – sakė vyras.

Fotografas nebeatsimena, apie ką tiksliai juokavo stilistė, tačiau atvejis pasirodė tikrai juokingas. O karalienės veido išraiška tapo tikra paslaptimi, nes visi negalėjo suprasti, kokia emocija reiškėsi jos veide.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų