Princas Williams papasakojo, ką išgyveno, kai sužinojo tėvo diagnozę dėl koronaviruso

Prieš kelias savaites pasaulį pasiekė žinia, jog princas Charlesas užsikrėtė koronavirusu. Ir nors jis greit atsigavo, o ir simptomai buvo itin nežymūs, tai rimtai išgąsdino visą karališkąją šeimą.

6

Neseniai apie tai prabilti ryžosi ir princo sūnus Williamas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas Williams papasakojo, ką išgyveno, kai sužinojo tėvo diagnozę dėl koronaviruso

BBC laidoje „Breakfast“ kartu su žmoma Kate Middleton jiedu aptarė daugybę temų, o princo Charleso sveikata – viena jų.

„Turiu pripažinti, iš pat pradžių buvau ganėtinai susirūpinęs, nes dėl savo amžiaus jis puikiai atitinka rizikos grupės profilį. Taip pat mano tėtis yra turėjęs nemažai infekcijų, peršalimų ir panašių dalykų per praėjusius metus. Tačiau vis tiek pagalvojau, kad jei kas ir gali tai įveikti, tai tik jis“, – atviravo princas.

Williamas pakartojo ir tai, kas žiniasklaidoje buvo aptarta jau seniau – princui Charlesui pasirodę koronaviruso simptomai iš tiesų buvo silpni, todėl pats sunkiausias dalykas, kurį jam reikėjo įveikti, tai paprasčiausiai sustoti ir neišeiti ši namų nė sekundei. 

„Jis pamišęs dėl vaikščiojimo, todėl manau, kad tai jam turėjo būti sunku. Taip pat, turint omenyje jo psichologinę būseną, nelengva turėjo ir būti namuose“, – sakė princas.

Tiesa, vėliau didelis princo Williamo susirūpinimas dėl tėvo sveikatos praėjo, mat jis gana greitai buvo nuramintas gydytojų. Anot jų, kai princui Charlesui buvo rastas koronavirusas, blogiausias dienas jis jau turėjo būti įveikęs. „Pakalbėjęs su tėčiu supratau, kad jam viskas gerai, tačiu dėl jo amžiaus vis tiek buvo neramu“, – pridėjo Williamas.

Vis dėlto dabar princas negali ramybės rasti ir toliau, mat jaudinasi dėl savo senelių – karalienės ir princo Phillipo.

Tačiau karalienė laikosi ypatingai griežto karantino. Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, karalienė naudojasi tik 8 patarnautojų paslaugomis, o šiuo metu jai negalima matytis net ir su artimiausiais savo šeimos nariais.

REKLAMA

„Kuo mažiau kontaktuojančių žmonių, tuo geriau. Negalima rizikuoti karalienės ir jos vyro saugumu, turint omenyje jų amžių. Taip pat tai dėl visų, dirbančių pilyje, saugumo. Kiekvienai įstaigai buvo pasakyta kuo įmanoma daugiau darbuotojų siųsti namų, karališkoji šeima čia nėra išimtis. Karaliene rūpinasi artimiausi jos tarnai, o kiti patarnautojai prižiūri jos arklius. Kai ir kitur, normaliame gyvenime čia padaryta pauzė“, – šitaip apie dabartinį karalienės gyvenimą pasakojo artimas karališkosios šeimos šaltinis.

Karalienę lanko du mėgiamiausi jos patarnautojai, kurie su ja leidžia visą laiką. O taip pat pilyje dirba ir tarnaitė, šefas ir liokajus.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad neseniai pranešta, jog Buckinghamo rūmuose jau patvirtinta apie vieną koronavirusu užsikrėtųsi karalienės patarnautoją.

Kaip rašoma mirror.co.uk, tuo metu, kai paaiškėjo, kad patarnautojui nustatytas koronavirusas, karalienė taip pat buvo rūmuose, o visi kiti likę jos patarnautojai buvo priversti imtis saviizoliacijos.

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, patarnautojas prastai pasijuto dar praėjusią savaitę – tada jam buvo patvirtinas ir teigiamos koronaviruso tyrimas. Ir nors karalienė dabar persikėlė į Windsor pilį, tuo metu, kai paaiškėjo tyrimo rezultatai, ji buvo Buckinghamo rūmuose, kaip ir ten dirbęs minėtas asmuo.

93 metų karalienė jau kurį laiką saugojosi nuo artimo kontakto su žmonėmis, t.y. įvairių susitikimų metu jiems nebespausdavo rankos. 

Dabar, kaip ir visuomet prieš Velykas, ji laiką leidžia Windsor pilyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų