Princas vardan labdaros rizikavo savo gyvybe

Didžiosios Britanijos princas Andrew nusileido Londone neseniai baigtu statyti aukščiausiu Europoje pastatu „Shard“, kad karinių jūrų pajėgų kariams padedančiai labdaros organizacijai „The Outward Bound Trust and the Royal Marines Charitable Trust Fund“ surinktų 300 tūkst. svarų sterlingų, skelbia šalies spauda.

Yorko kunigaikštis su specialia alpinizmo įranga nusileido kartu su dar 40 žmonių, kurie taip pat norėjo padėti minėtai labdaros organizacijai.

52 metų karališkosios šeimos narys nusileido nuo 87 iki 20 aukšto. Vėliau žurnalistams jis pareiškė: „Niekada to daugiau nedarysiu.“

„Ši labdaros organizacija man yra artima, nes pats tarnavau laivyne“, – sakė princas. Anot jo, sunkiausia buvo ne pats nusileidimas, o lipimas į 309,6 metro aukščio pastatą. „Turi akimirką suvokti, ką tu darai ir kur tu eini. Vasarą vykusios treniruotės man suteikė pasitikėjimo žengti už atbrailos be didelės baimės. Nesakysiu, kad tai buvo lengva. Niekada to daugiau nedarysiu. Bet turiu pripažinti, kad lipti laiptais į viršų buvo sunkiau“, – sakė princas Andrew.

Princui dar nebaigus leistis, organizacijai jau buvo paaukota beveik 300 tūkst. svarų sterlingų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų