Princas Harry su Markle ir vėl nemalonumų sūkuryje: sulaukė skaudaus smūgio

Sussexo kunigaikščiai patyrė rimtų verslo sunkumų JAV.  Princas Harry ir jo žmona Meghan Markle kreipėsi į JAV Patentų ir prekių ženklų biurą (USPTO) siekiant teisiškai įregistruoti savo labdaros organizacijos „Archewell Foundation“ ir muzikos leidybos kompanijos „Archewell Audio“ prekių ženklus, jog juos gintų amerikietiški įstatymai.

Tačiau netikėtai Sussexo kunigaikščiai sulaukė USPTO atsakymo, jog jų prašymai turi būti atidžiau išnagrinėti prieš juos patenkinant.

Nors princas Harry ir Meghan Markle teigė, jog „Archewell Audio“ yra skirta muzikos, audio programų, audioknygų ir tinklalaidžių gamybai, leidybai bei platinimui, tačiau, pasak USPTO, prašyme turi būti nurodyta, jog tai yra pramoginės paslaugos bei patikslintas gyvai vedamų muzikinių renginių pobūdis.

Taip pat princui Harry ir M. Markle buvo nurodyta suteikti daugiau informacijos dėl „Archewell Foundation“ išmaniųjų programėlių, kurias ketinama teikti interneto naudotojams.

Sasekso kunigaikščiai turi 6 mėnesius patikslinti prašomą informaciją arba jų prašymai dėl prekių ženklų įregistravimo bus atmesti.

 


Rašyti komentarą...
N
Ne
2021-07-12 22:03:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
jūsų reikalas, kieno jis sūnus.Ir kodel lietuviams turi rūpėti Hario ir Markie reikalai.Nerašykit, palikit juos ramybėje, tai jų problemos ir jas išsispręs patys.
Atsakyti
-8

N
Nuoboda
2021-07-10 18:26:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na duokit ramybę jaunai porai.
Atsakyti
-10

N
Na
2021-07-13 14:25:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kokie tie rimti sunkumai?Kodėl apie juos straipsnyje nė žodžio?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų