• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princas Harry ir Meghan Markle buvo paskelbti dviem „didžiausiais metų nevykėliais“ Holivudo galios reitinge. Tai įvyko po audringų metų buvusiems karališkosios šeimos nariams.

Princas Harry ir Meghan Markle buvo paskelbti dviem „didžiausiais metų nevykėliais“ Holivudo galios reitinge. Tai įvyko po audringų metų buvusiems karališkosios šeimos nariams.

REKLAMA

Kasmetiniame „The Hollywood Reporter“ sudarytame rinkinyje duetas išskirtas kaip dvi didžiausios 2023 m. nesėkmės po to, kai buvo atšauktas jų podkastas, taip pat po to, kai buvo nušvilpti „Pietų parke“.

Harry bestseleriu tapę memuarai „Spare“, kuriuose jis gyrėsi žudęs Talibano teroristus ir išsamiai aprašė savo pašlijusius santykius su šeima, taip pat buvo peikiami kaip „verkšlenantys“.

Nepavyko išnaudoti įžymybių statuso JAV

„The Hollywood Reporter“ teigė:

„Harry ir Meghan prekės ženklas išsipūtė į šventeivišką burbulą, kuris tik ir prašosi būti susprogdintas“, – pridūrė, kad persikėlus į Los Andželą jiems nepavyko „išnaudoti savo įžymybės statuso Jungtinėse Valstijose“.

Pasak leidinio, lūžio tašku šiais metais Harry ir Meghan tapo jų „žiaurus“ nušvilpimas televizijos laidoje „Pietų parkas“ (angl. South Park). Nors animaciniame filmuke nebuvo naudojami jų vardai, jame pasirodė raudonplaukis princas ir jo žmona, kuri vilki lygiai tokį patį drabužį, kokį kadaise 2018 m. vilkėjo Meghan.

REKLAMA
REKLAMA

Epizode karališkasis asmuo reklamuoja knygą, pavadintą „Waaaagh“, prieš porai išvykstant į turą, kurio tikslas – propaguoti teisę į privatumą.

REKLAMA

Buvo vadinami sukčiais

Harry'io ir Meghan nesėkmė taip pat buvo susijusi su tuo, kad „Spotify“ atsisakė buvusios aktorės podkasto „Archetypes“, kuris buvo išleistas po pelningos trejų metų sutarties su transliavimo milžine 2020 m. pabaigoje.

Pagal sutartį, kurios vertė siekė apie 18 mln. svarų sterlingų, duetas planavo vesti ir kurti daugybę podkastų, tačiau „Archetypes“ nebuvo pratęsta antrai serijai ir jų sutartis buvo nutraukta, o „Spotify“ podkastų inovacijų ir monetizacijos vadovas Billas Simmonsas vėliau porą pavadino „sukčiais“.

REKLAMA
REKLAMA

Didelis aukų nuosmukis

Antradienį (gruodžio 12 d.) taip pat paaiškėjo, kad poros labdaros organizacija „Archewell“, pavadinta jų ketverių metų sūnaus Archie vardu ir įsteigta 2020 m., per metus patyrė beveik 10 mln. svarų sterlingų aukų nuosmukį.

Saseksai išleido labdaros organizacijos metinę ataskaitą ir blizgantį reklaminį filmą, kuriame pristatė savo gerus darbus šiais metais, tačiau juos aptemdė dramatiškas nuosmukis.

JAV pateikta pajamų mokesčio deklaracija atskleidė, kad 2022 m. aukos sumažėjo iki kiek daugiau nei 1,6 mln. svarų sterlingų – tai stulbinantis 8,7 mln. svarų sterlingų nuosmukis, palyginti su 2021 m. dovanotais 10,3 mln. svarų sterlingų.

Šlykštūs žurnaliūgos ir paparacai gadina žmogui gyvenimą . Savo knygoje Haris išliejo savo nuoskaudas , kadangi nei tėvas, nei brolis nenorėjo jo išklausyti . Haris labai paprastas ir nuoširdus žmogus
Komentatoriai "lordai" ir visi kiti, turiu prašymą. Išmokite lietuvių kalbos gramatiką, o tada reikškitės. Negi taip sunku pabaigti progimnazija?

Šeimos problemas reikia spręsti šeimoje,bet ne viešumoje,ne vyriškai pasielgė,dėlto pasekmės bus skaudžios.
Karališkas vairas ne silpniems
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų