• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ne paslaptis, kad Meghan Markle ir Kate Middleton santykiai pastaruoju metu įtempti, o vienas šaltinis teigia, kad mažai tikėtina, jog jos kada nors vėl kalbėsis.

Ne paslaptis, kad Meghan Markle ir Kate Middleton santykiai pastaruoju metu įtempti, o vienas šaltinis teigia, kad mažai tikėtina, jog jos kada nors vėl kalbėsis.

REKLAMA

Buvo metas, kai atrodė, kad jos taps artimomis draugėmis, o Meghan kartą kreipėsi į Velso princesę patarimo dėl gyvenimo karališkojoje šeimoje. Tačiau pastaraisiais metais abi moterys ėmė nesutarti, ir panašu, kad susitaikymo „niekada nebus“.

Meghan ir Kate santykiai paaštrėjo likus vos kelioms dienoms iki Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle vestuvių dienos su princu Harry.

Dramatiško interviu su Oprah Winfrey metu Meghan sensacingai pareiškė, kad princesė Kate ją „įskaudino“ po to, kai ji pasakė, kad su jos dukters princesės Charlotte suknele bus „problema“, rašo mirror.co.uk.

Sasekso kunigaikštis Harry šią situaciją paaiškino savo memuaruose „Atsarginis“. Jis pasakojo, kad po ginčo su Kate dėl pamergių suknelių rado Meghan verkiančią „ant grindų“.

REKLAMA
REKLAMA

Pabaigos nematyti

Omido Scobie naujoje knygoje „Endgame“ („Pabaiga“) teigiama, kad moterys nesikalbėjo ketverius metus. Autorius taip pat teigė, kad princesė Kate drebėdavo, kai tik pokalbyje buvo paminėta Meghan.

REKLAMA

Vienas šaltinis teigė, kad Meghan „nesuinteresuota“ kalbėtis su Kate ir kad įvyko per daug įvykių, kad ji galėtų su ja susisiekti. Tačiau jie teigė, kad tai nesutrukdė Meghan sekti, ką veikia jos svainė.

Jie taip pat teigė, kad Meghan mėgsta būti tame pačiame kambaryje, jei jos vyras Harry bendrauja su Kate.

„Ji netrukdo Harry palaikyti su ja ryšį, tačiau ji nenori leisti jam bendrauti su Kate akis į akį“, - pridūrė šaltinis.

REKLAMA
REKLAMA

Šaltinis sakė, kad Velso princesė „netiki, kad yra kokia nors prasmė bandyti užmegzti pokalbį su Kate. Jis taip pat sakė, kad reikėtų stebuklo, kad abi moterys vėl susikalbėtų.

Kate Middleton vis dar jaučiasi įskaudinta

O dabar, pasak žurnalo „Bella Magazine“ ir jo šaltinių, princesė Kate vis dar jaučiasi įskaudinta po brutalių Harry išpuolių ir neturi jokio noro bendrauti nei su Harry, nei su Meghan.

Karališkųjų reikalų komentatorė Jennie Bond leidiniui sakė nesitikinti, jog artimiausiu metu iš abiejų pusių būtų siekiama susitaikyti. „Manau, kad Kate labai įskaudino brutalūs Hario išpuoliai prieš Williamą, pavyzdžiui, jo ryžtas atskleisti tai, kas vyko per jų nesutarimus“, – pridūrė ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Atskleidė, kaip Kate Middleton auklėja savo vaikus: laikosi svarbios taisyklės (nuotr. SCANPIX)

J. Bond pabrėžė, kad Kate dažnai atlikdavo taikdarės vaidmenį, tačiau dabar, atrodo, ji pasiekė tą lūžio tašką, kai priversta žengti žingsnį atgal.

„Viskas nuėjo per toli ir ji jaučiasi nusiminusi ir, atvirai kalbant, įskaudinta ir įžeista“, – teigė ji.

Kitas šaltinis pridūrė, kad Kate neturi jokio noro bendrauti nei su Harry, nei su Meghan. Jų teigimu, visko buvo per daug, ir ji dar nėra tam pasiruošusi. Williamas nori, kad santykiai su broliu pagerėtų, bet dabar jiedu nesikalba. Taigi, kada tai įvyks, kol kas neaišku.

Nu ir artiste!Del pamerges sukneles sedi ant grindu ir verkia...O Haris ja tiki...
Monarchu epocha turi baigtis ir bus tada viskas tvarkoje.
Teisingai nėra ko užsileisti Kate.Tegul prasčiokė gyvena savo JAV.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų