Priklausomybė „McDonald’s“: per gyvenimą suvalgė 4360 mėsainius ir kūną papuošė bulvyčių tatuiruotėmis

Tikriausiai visi turi priklausomybių. Vieni mažesnių, kiti – didesnių, tačiau visi kažkam jaučiame silpnybę. 32 metų vyro Davido Geyerio silpnybė – greitojo maisto užkandinės „McDonald’s“ maistas. 

7

Sunku patikėti, tačiau vyras čia kone kasdien valgo jau 20 metų.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Priklausomybė „McDonald’s“: per gyvenimą suvalgė 4360 mėsainius ir kūną papuošė bulvyčių tatuiruotėmis

Negana to, „McDonald’s“  atributika puošti ir jo namai, ir jo kūnas. Jis turi minėtos užkandinės logotipu puoštus sportbačius, kojines, o per visą gyvenimą tam yra išleidęs apie 5000 eurų. Taip pat jis turi išsitatuiravęs sultingą mėsainį ir bulvytes sau ant kojos, o jo namai Vokietijoje pažymėti greitojo maisto užkandinės ženklu. Svetainėje jis turi pasikabinęs visą restorano meniu.

Per visą savo gyvenimą Davidas tikina suvalgęs apie 4360 mėsainius. Vyras teigia, kad šis maistas – didelė jo gyvenimo dalis. 

„Niekuomet nevalgau to paties maisto nuolatos, nes kitaip tapti nuobodu. Tačiau mėsainis su šonine – vienas mano mėgstamiausių“, – sako jis.

Ir nors vyrui patinka visas meniu, sumuštinių su žuvimi ar veganiškų variantų jis paprastai vengia.

„Visuomet noriu valgyti „McDonald’s“, todėl jei važiuoju pro užkandinę, retai kada galiu atsisakyti čia sustoti. Žmonės gali pamanyti, kad esu visai išprotėjęs, tačiau tai nėra susiję vien su maistu. Tai liečia ir žmones, darbuotojus bei prisiminimus“, – sako jis.

„Pirmąkart čia apsilankiau 1997-ųjų pavasarį. Buvo nuostabu, ir jau tada supratau, kad ši kavinė taps didele mano gyvenimo dalimi“, – sakė D. Gayeris.

Kai vyras pirmąkart įsidarbino, jis tikina, kad minėtoje kavinėje praleisdavo daugiau laiko, nei namuose. „Kai ėmiau uždirbti, mano fanatiškumas tik padidėjo. Prie „McDonald’s“ stalo sėdėdavau taip, tarsi pas mamą namie. Kartais čia valgydavau net 12 kartų per savaitę“, – kalbėjo jis.

Net ir per Kalėdas vaikiną labiausiai nudžiugina tai, kas siejasi su jo pamiltu restoranu. 

O štai paklaustas, kiek per visą gyvenimą išleido savo pamiltam maistui, vaikinas kiek sutrinka ir neslepia, kad apskaičiuoti ir tiksliai įvardyti būtų kiek sunku, tačiau vis tiek spėja, kad suma turėtų būti ne mažesnė, nei 40 tūkst. eurų.

„Kiekvienas centas buvo to vertas“, – įsitikinęs jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų