Močiutė influencerė, kuri užkariauja „Instagram“: 92 metų senjorė uždirba tūkstančius ir pavergia visų širdis

Šiais laikais socialiniuose tinkluose išgarsėti gali kone kiekvienas, o kuo įdomesnis žmogus, tuo daugiau šansų, kad jis taps žvaigžde. 

15

Būtent tokios yra seniausios „Instagram“ žvaigždės – močiutės, kurias seka milijonai. 

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Močiutė influencerė, kuri užkariauja „Instagram“: 92 metų senjorė uždirba tūkstančius ir pavergia visų širdis

Vienai žinomiausių senyvo amžiaus influencerių Helen Ruth Elam, geriau žinomai, kaip „Baddiewinkle“, šiuo metu yra 92 metai. Moteris turi sukaupusi 3,5 mln. sekėjų armiją „Instagram“ ir už vieną savo įrašą gauna maždaug 7,4 tūkst. eurų.

Taip pat jos aprašyme matomas šmaikštus užrašas: „Vilioju tavo vyrą nuo 1928-ųjų“.

Elam dalijasi spalvingomis, ryškiomis nuotraukomis, o gerbėjai ją myli už mielą, laisvą ir linksmą būdą.

Dar viena influencerė tarp senjorų – 74 metų Jaona McDonald, kuri turi kiek daugiau, nei 1 mln. sekėjų.

McDonald žinoma dėl savo polinkio sportuoti, o savo žiniomis dalijasi ir su sekėjais. Neseniai moteris pasidalijo nuotrauka „prieš“ ir „po“, kurioje parodė, kad nuo 2017-ųjų atsikratė 31 kilogramo.

Įdomu tai, kad sportuoti Joana pradėjo visai neseniai – vos prieš kelis metus, mat kai buvo jaunesnė, buvo laikomasi nuomonės, kad „ištekėjusios moterys į sporto klubus neina“. 

Nepaisant to, jog daugelis galvoja, kad „Instagram“ gali užkariauti tik jauni žmonės, socialinių medijų ekspertė Joy Nyargem tikina, kad senjorės influencerės tampa ta jėga, į kurią būtina atsižvelgti. Anot jos, gali nutikti netgi taip, kad žavios močiutės savo įrašais nugalės jaunas 20-metes.

Taip pat, kaip teigia specialistė, vyresni žmonės turi daugiau laiko, kurį galėtų skirti socialiniams tinklams – tai puiki proga sublizgėti.


Rašyti komentarą...
W
WC
2021-02-28 13:30:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
pasiziuri i tokia ir nakti neuzmigsi. nereikia nei siaubo filmu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų