• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Iki didžiojo TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ superfinalo lieka vis mažiau. Jau šį sekmadienį likusios 5 geriausios lietuvių ir argentiniečių poros susitiks pusfinalyje. Deja, bet kažkam šis šokis taps paskutinis – toliau dėl nugalėtojo vardo kovos tik likusios keturios poros.

7

Iki didžiojo TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ superfinalo lieka vis mažiau. Jau šį sekmadienį likusios 5 geriausios lietuvių ir argentiniečių poros susitiks pusfinalyje. Deja, bet kažkam šis šokis taps paskutinis – toliau dėl nugalėtojo vardo kovos tik likusios keturios poros.

REKLAMA

Praėjusį sekmadienį iš projekto iškritęs Ironvytas puikiai žino, kaip skaudu palikti Argentiną. Jo iškritimas paveikė visus dalyvius – tiek lietuviams, tiek argentiniečiams buvo sunku rinkti tinkamus žodžius bei tramdyti liūdesio ašaras. „Net sunku kalbėti… Yra graudu“, – emocijų neslėpė ir pats Ironvytas.

Projekte jis atrado daugybę draugų, o vieną stipriausių ryšių užmezgė su aktore Ineta Stasiulyte. Nors anksčiau jiedu ne kartą yra dirbę prie bendrų projektų, būtent šokiai Argentinoje juos suvedė visiems laikams.

REKLAMA
REKLAMA

„Tokia faina draugystė… Sakiau jam, kad kai mes susitiksime Vilniuje ir pasižiūrėsime vienas kitam į akis, abu pajausime Buenos Aires. Ir tada viskas sugrįš“, – pasakos Ineta neslėpdama liūdesio ašarų.

REKLAMA

Kad projektą palikti bus taip skaudu, nesitikėjo ir pats Ironvytas. Juk su savo partnere Paola vis geresnių rezultatų jie sugebėjo pasiekti nė nemokėdami vienas kito kalbos!

O jau šio sekmadienio laidoje žiūrovai išvys ir tai, kaip atrodė paskutinė Ironvyto vakarienė su visais projekto dalyviais. Projekto gerbėjai per vakarienę išgirs ir kitą liūdną žinią – Ironvytas Argentiną privalės palikti labai greitai. Ant jo skrydžio bilietų į Lietuvą bus parašyta, kad jam išvykti iš tango šalies lemta po mažiau nei paros po iškritimo!

REKLAMA
REKLAMA

„Kai pasakė, kad iškrito Ironvytas, ir jūs visi į mane atsisukote su ašaromis akyse, man gerklėje atsirado gumulas. Jis buvo toks, kad nė negalėjau ištarti „ačiū“. Tačiau aš nusprendžiau, kad nenoriu tų taisyklių – aš dar noriu sušokti paskutinį savo šokį“, – sakys jis.

O tada įvyks tai, ko nėra padaręs nė vienas anksčiau iš projekto iškritęs dalyvis. Ironvytas perplėš savo lėktuvo bilietus pusiau!

„Mano sprendimas įvyko ne tada, kai aš suplėšiau bilietą, o iškart po to, kai iškritau. Tada supratau, kad viskas. Žinojau, kad projektas anksčiau ar vėliau pasibaigs visiems, tačiau gumulas, esantis mano gerklėje, privertė galvoti – o kodėl projektas jau baigtas? Kodėl mes dar negalima sušokti paskutinio šokio?“ – sakys jis, o ar Ironvytas ir Paola iš tiesų ant parketo stos paskutinįkart, žiūrovai išvys jau šį sekmadienį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ne ką lengviau projektą sekmadienį bus palikti ir dar vienai porai. Pusfinalis – jau čia pat, o ir iki finišo tiesiosios beliko tik vienas žingsnis! Tačiau žiūrėdami vieni kitiems į akis, visi dalyviai vienodai tikės, kad jiems padės ne tik daugybė turėtų treniruočių, bet ir tarp šokėjų porų užsimezgęs ryšys.

Prieš tai šokę parkuose, skveruose bei įspūdingose aikštėse, šį sekmadienį tango šokėjai persikels į neįtikėtiną erdvę – tango profesionalų teatrą „Casablanca“. Šokti šiame teatre – didelė privilegija, nes tai – legendinė vieta, kurioje šoka tik profesionalai. O ir žiūrovais čia tampa tik tie, kurie puikiai išmano tango.

REKLAMA

Aktoriaus Dainiaus Kazlausko partnerei Ayelen šis teatras yra tarsi antrieji namai. „Esu įpratusi šokti teatre, o ne aikštėje ar parke – tai man suteikia geresnį jausmą. Jaučiu, kad teatras – mano vieta. Aikštėse energija kažkur išsisklaido, o teatre jaučiu susikoncentravimą. Tiesa, vienoms choreografijoms teatras yra geriau, o kitoms tai gali pakišti koją“, – pasakos Ayelen, o ar jos žodžiai taps realybe, žiūrovai pamatys jau šį sekmadienį.

Visas poras sekmadienio vakarą vertins dar viena atsitiktinė keturių Buenos Airių tango mylėtojų komisija. Šįkart jais taps milongų organizatorius, dainininkė, muzikantas ir tango šou prodiuserė.

REKLAMA

Tiesą, šįkart komisija visas poras vertins kiek kitaip. Iš anksto nei dalyviai, nei žiūrovai nežinos nė vienos poros balų – jie paaiškės tik tuomet, kai pasirodys visi šokėjai.

Vakaro tema – muzikiniai stiliai. Laukia puiki proga pamatyti, kaip tango galima suderinti su visiškai netikėta muzika. Tačiau ar tą padaryti pavyks visiems?

„Tangomanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3, o tai, kas lieka už kadro – per Go3!

Tai pats šauniausias TV3 projektas. Visi dalyviai žavingi. Ačiū.
Aišku kad gaila skirtis , paprakaituota, patirta , geras laikas , namai nerūpi , ko nepabūt ! Sekmes ir dar didesnio užsispyrimo!
As irgi nenoreciau isvykt is Argentinos, pas mus taip nuobodu yra. Ironvytas gerai pasirode, daug fainesnis zmogus, nei maniau, idomus toks, jo partnere jam labai tiko.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų