„Tangomanų“ projektą laimėjusi Ineta Stasiulytė – apie Tomą Vaškevičiūtę ir prizą: „Tai yra geriausia dovana“

Gegužės 14-osios vakarą įvyko ilgai lauktas ir jaudinantis, unikalaus TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ superfinalas, kurio metu Lietuva išrinko savo favoritę – porą, kuriai nebuvo lygių. Po įtempto balsavimo paaiškėjo, kad aistringiausią pavasario projektą nugalėjo aktorė Ineta Stasiulytė ir jos partneris Marcos. Naujienų portalui tv3.lt Ineta Stasiulytė prakalbo apie laimėjimą ir mintis, kurios sukosi galvoje.

Pasiekta finišo tiesioji: paaiškėjo, kas tapo projekto „Tangomanai“ nugalėtojais

Šį vakarą įvyko ilgai lauktas ir jaudinantis, unikalaus TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ superfinalas, kurio metu Lietuva išrinko savo favoritę – porą, kuriai nebuvo lygių! Nugalėtojų titulo buvo vertos visos poros, tačiau viena iš jų savo šokiu užbūrė ne tik visą Lietuvą, bet ir Argentiną, o stebintys juos iš šono nuolat dvejodavo – ar tikrai profesionalus šokėjas šioje poroje yra tik vienas? Po įtempto balsavimo paaiškėjo, kad aistringiausią pavasario projektą nugalėjo aktorė Ineta Stasiulytė...

Balsai suskaičiuoti: atskleista, kas tapo mylimiausia naujienų portalo tv3.lt „Tangomanų“ pora

Jau šį vakarą įsipusėjo didysis TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ superfinalas! Net du mėnesius žiūrovai sekė, kaip aštuonios Lietuvos garsenybės tolimojoje Argentinoje mokėsi to, kuo gyvena visi vietiniai – pajusti tango dvasią ir šį šokį perprasti iš pagrindų. Tiesa, šį vakarą paaiškės ne tik projekto nugalėtojai, bet ir mylimiausia žiūrovų pora – ją visą savaitę rinko naujienų portalo tv3.lt skaitytojai.

Sušoktas paskutinis Dainiaus Kazlausko ir jo partnerės šokis Argentinoje: nepaliko abejingų

Jau šį vakarą prasidėjo didysis TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ superfinalas! Net du mėnesius žiūrovai sekė, kaip aštuonios Lietuvos garsenybės tolimojoje Argentinoje mokėsi to, kuo gyvena visi vietiniai – pajusti tango dvasią ir šį šokį perprasti iš pagrindų.

Tomos Vaškevičiūtės pasirodymas iki ašarų sujaudino Gian Lucą: „Taip negalima...“

Paskutinis Tomos Vaškevičiūtės ir Jose tango šokis sulaukė daugybės komisijos pagyrų, tačiau vieną jos narį sujaudino ypatingai – Gian Luca neslėpė, kad šio pasirodymo metu išspaudė ne vieną ašarą.  Laidos vedėjas po pasirodymo teigė, kad T. Vaškevičiūtės talentas jį tiesiog įtraukė.  „Kad aš sugebėčiau apsiverkti žiūrėdamas į tave scenoje, tai yra nerealu. Aš pirmą kartą apsiverkiau, taip negalima... Taip būna, bet kalta Toma, to aš specialiai nedariau“, – sakė Gian Luca.
Tangomanai 2023-05-14
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų