Prieš B. Adamso koncertą – kova už pigesnį bilietą

Artėjant vienos iš labiausiai laukiamų pasaulinės muzikos žvaigždės Bryano Adamso koncertui, vyksta arši kova dėl bilietų. Nors jų į šiandien, liepos 3 d. vyksiantį koncertą vis dar galima įsigyti ir bilietų kasose, dauguma atlikėjo gerbėjų pirmiausia pasiūlymais domisi internete. Nusileisti nenori nei perpardavinėtojai, nei pirkėjai.

Iki koncerto likus vos kelioms valandoms, masinio išpardavimo - nė kvapo. Bilietų kainos beveik tokios pačios kaip ir oficialaus platintojo „Tiketa“ kasose - nuo 149 iki 220 litų už vieną bilietą. Iš kelių dešimčių pasiūlymų internetinėje svetainėje Skelbiu.lt vos vienas kitas siūlo mažesnę kainą nei savikaina. Didžiausią nuolaida taikoma brangesniems bilietams sėdimose vietose - vienam bilietui iki 30 litų.

Visi geresni pasiūlymai jau išgraibstyti, liko tik brangiausi bilietai geriausiose vietose, tokiose kaip BMW klubas. Tokie bilietai siūlomi už 210 litų. Be to, perpardavinėtojai nelinkę derėtis ir siūlo tik simbolinę nuolaidą - iki 10-ies litų už vieną bilietą.

Besiskelbiančių, kad norėtų pirkti bilietą taip pat vis dar yra, tačiau jie, panašu, kad nusiteikę delsti iki paskutinės minutės, kol bilietų kainos internete galimai sumažės. Bilietų po 200 litų iš perpardavinėtojų jie pirkti neskuba.

Bilietų platintojo „Tiketa“ duomenimis, pigiausių bilietų po 149 litus jau nebeliko. Dar yra bilietų už 179 litus riboto matomumo vietose bei sėdimų vietų po 189 ir 209 litus  bei už 219 litų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų