Praėjusiais metais išsiskyrusi Zasimauskaitė ir vėl žengs prie altoriaus: vestuvės – jau šį mėnesį

Praėjusiais metais išsiskyrė atlikėja Ieva Zasimauskaitė ir jos sutuoktinis Marius Kiltinavičius. Rodos, kad moteris širdies žaizdas išsigydė ir vėl žengs prie altoriaus.

Moteris birželio 21-ąją susituoks su širdies draugu Simu Grabausku, pranešė alfa.lt

Primename, kad kiek anksčiau rašėmė apie I. Zasimauskaitės skyrybas.

„Iš pradžių man atrodė, kad daugiau kaltės yra iš Mariaus pusės. Kai pabuvome kurį laiką atskirai – aiškiai supratau, jog ne ką mažiau kalta esu ir aš. Pridariau milijoną klaidų! Kokių? Pavyzdžiui, tik dabar supratau, kad trūko pagarbos iš mano pusės, trūko supratimo, buvau galbūt per daug galvojanti tik apie save. Mūsų krizė tęsėsi visus devynerius metus – šitiek laiko stengėmės lipdyti santykius, bet... Galiausiai viskas baigėsi“, – tikino atlikėja.

Ieva pripažįsta, kad jai labai sunku dabar – nors šypsosi, stengiasi nepasiduoti liūdnoms mintims, bet širdyje sumaištis, o sieloje rasti ramybę dar sunkiau. Kalbėdama apie vyrą ir tai, ką jam jaučia, moteris nesulaiko ašarų.

„Skyrybos yra gedulas. Tu netenki žmogaus, bet nebūtinai jausmų. Turi praeiti daug laiko, kol vėl gali visa širdimi džiaugtis gyvenimu. Marių pamilau labai jauna – buvau vos 16-os metų, jis buvo dešimčia metų vyresnis ir aš visa galva pasinėriau į jausmus, nes man buvo be galo gera šalia šito vyro. Įsivaizdavau, koks jis bus puikus sutuoktinis, koks tėtis...“, – atviravo Ieva.

Paklausta, ar tai, kad Ieva daug kalba apie motinystę, trokšta turėti vaikų, bet iki šiol jų nesusilaukė irgi galėjo turėti įtakos apsisprendimui skirtis?

„Taip, tai viena priežasčių. Bet tik viena iš daugybės. Dabar žinau, kaip svarbu tokius klausimus aptarti su mylimu žmogumi gerokai anksčiau. Išsiaiškinti požiūrį į vaikus, tėvystę ar motinystę. Nuoširdžiai patariu visiems apie tai kalbėtis su antrąją puse kuo atviriau ir kuo anksčiau“, – sako Ieva.

„Palaikymo sulaukti visuomet gera. Aš esu už tai, kad santykiai, kurie baigėsi, baigtųsi į gerą. O kaip bus mums, nežinau. Manau, kad po santykių visuomet būna tyla, kada reikia susidėlioti visus dalykus, tačiau aš tikiuosi, kad mes liksime draugais“, – tada sakė I. Zasimauskaitė.

Primename, kad Ieva Zasimauskaitė ir Marius žiedus sumainė 2016-ųjų balandį.


Rašyti komentarą...
D
D I E D U K A S
2021-06-14 20:20:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuosirdumas paliktas prie altoriaus,kai velnias dave palaiminima.
Atsakyti
-2

D
Dalia
2021-06-15 10:16:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekada nepatiko, nei ji, nei jos daina
Atsakyti
-1

A
Audrius
2021-06-14 16:53:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oho
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų