REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Vladimiras Sychevas ir Dmitrijus Nagijevas  (nuotr. Instagram)

Charizmatiškas, atviras, neieškantis žodžio kišenėje bei be galo patrauklus – taip apibūdinamas aktorius ir šoumenas – Dmitrijus Nagijevas (55 m.). Jis yra vienas populiariausių ir žinomiausių TV laidų vedėjų, kurio vardas nuo „Langų“ (Okna) laikų asocijuojasi su žodžiu „skandalas".

7

Charizmatiškas, atviras, neieškantis žodžio kišenėje bei be galo patrauklus – taip apibūdinamas aktorius ir šoumenas – Dmitrijus Nagijevas (55 m.). Jis yra vienas populiariausių ir žinomiausių TV laidų vedėjų, kurio vardas nuo „Langų“ (Okna) laikų asocijuojasi su žodžiu „skandalas".

REKLAMA

Artimas jo bičiulis bei kolega atskleidė, koks vyras yra iš tiesų.

Vladimiras Sychevas ir Dmitrijus Nagijevas  yra ne tik kolegos filmavimo aikštelėje, bet ir draugai. Konkurencijos tarp Vladimiro ir Dmitrijaus nėra, o vienas iš jų yra sėkmingesnis ir uždirba daug kartų daugiau, skelbė starhit.ru.

Vladimiras Sychevas Nagijevą pavadino vienu geidžiamiausių Rusijos menininkų. Dmitrijus ne tik vaidina filmuose, bet ir veda televizijos laidas.

REKLAMA
REKLAMA

„Dima visiškai neturi laisvo laiko. Turiu didelį darbo krūvį: grįžtu namo – visi miega, išeinu – visi miega. Mes su Dima daug dirbame kartu. Mes „Fizruk“ dirbome kelis sezonus. Kartu praleidome kelis mėnesius. Mes darome daug reklamų. Lygiagrečiai buvo keli kiti projektai. Su Dima jaučiuosi labai patogiai. Nagijevas gali sukurti gerą nuotaiką ir atmosferą. Nors gyvenime jis yra uždaras žmogus“, –  apie savo kolegą kalbėjo Sychevas.

REKLAMA

50-metis Vladimiras pažymėjo, kad Dmitrijus jau seniai įsitvirtino šioje profesijoje, kuri tapo pavyzdžiu kitiems. „Jis yra profesionalas. Jei Nagijevas nebūtų geras aktorius, jis nebūtų pats brangiausias menininkas. Dima yra geriausiai apmokamas aktorius mūsų šalyje. Niekas negauna tokio atlyginimo", – pridūrė vyras.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie D. Nagijevo pasisakymų.

Žinomas rusų aktorius ir televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas buvo atsitvėręs tylos siena ir Rusijos karo Ukrainoje nekomentavo, tačiau dabar vis dažniau pasidalija įrašais, kuriais pasiunčia svarbią žinią sekėjams.

REKLAMA
REKLAMA

Rusų aktorius Dmitrijus Nagijevas ilgai tylėjo apie karą Ukrainoje. Ir visai neseniai savo „Instagram“ paskyroje paskelbė vaizdo įrašą, kur fone skambėjo grupės „Aquarium“ daina, kurioje yra žodžiai „kovojome su savimi“.

Iki šiol jis nieko daugiau nesakė ir nepaskelbė savo socialiniame tinkle. Matyt, žudynės Bučoje jį taip sukrėtė, kad jis nusprendė pridėti lakonišką įrašą su žodžiais: „Gal užteks“.

Primename, kad rusų įsibrovėliai Bučoje surengė tikras kruvinas žudynes. Jie surišo civilius, o paskui šaudė į pakaušį. Be to, jie prievartavo moteris ir vaikus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kiek anksčiau rašėme apie vyro pasisakymus. Po paskelbto įrašo žmonėms kilo diskusijų, kad žinomas rusų TV laidų vedėjas palieka Rusiją. Jis prie įrašo paskelbė mįslingą žinutę. Tačiau jis visas spėliones išsklaidė, paaiškindamas, kad jis lieka namuose.

„Atsakau tiems, kurie klausia. Aš esu čia! Daugelis sako – išvyk iš čia, pasitrauk! Bet Dima yra namuose”, – aiškino D. Nagijevas.

Dar kiek anksčiau rašėme, jog žinomas rusų aktorius ir televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas buvo atsitvėręs tylos siena ir anksčiau Rusijos karo Ukrainoje nekomentavo.

REKLAMA

Tačiau neseniai gerbėjus nustebino aktoriaus pasidalyta žinutė instagramo paskyroje. Vyras filmavo save besiskutant plaukus, o fone groja roko grupės „Aquarium“ daina, kurioje atlikėjas dainuoja apie karą, o dainoje yra tokios frazės „Pagal naujus žvalgybos duomenis kovojome su savimi“, „jei norime turėti, kur grįžti, laikas grįžti namo“.

Paskyroje, tariamai atsisveikindamas su prenumeratoriais dėl programos blokavimo Rusijoje, D. Nagijevas brūkštelėjo: „Sudie. Susitiksime, be jokios abejonės. Aš myliu tave, nepaisant aitraus prarastų vilčių skonio. Kaip senelis sakydavo prieš Komuniją: ką aš, senas, padariau?“

REKLAMA

Kaip rašo, Ukrainos žiniasklaidos portalas „Unian“, D. Nagijevas dažnai įrašus rašo gana provokuojančiai ir stengiasi paslėpti žinutę. Dmitrijus Nagijevas visą šį laiką nekomentavo Rusijos invazijos į Ukrainą. Tačiau po žinios apie „Instagram“ blokavimą Rusijoje televizijos laidų vedėjas nutraukė tylą ir paskelbė įrašą.

Gerbėjai įsitikinę, kad tokiu būdu menininkas subtiliai užsiminė apie savo požiūrį į Kremliaus agresiją. Po pasidalytu vaizdo įrašu ėmė plisti palaikymo žinutės, žmonės dėkojo už jo drąsą ir palaikymą. Pasak komentatorių, šiuose žodžiuose yra užslėpta žinutė Vladimirui Putinui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nagijevo vaizdo įrašo foninės dainos tekste skamba žodžiai, aiškiai apibūdinantys šiuolaikinės Rusijos tikrovę: „Mačiau generolus, jie geria ir valgo mūsų mirtį. Jų vaikai eina iš proto, nes nebeturi, ko norėti. Žemė slypi rūdyje, bažnyčios sumaišytos su pelenais. O jei norime, kur sugrįžti, laikas namo.“

Gerbėjai įsitikinę, kad tokiu tokia žinute vedėjas parodė savo neigiamą požiūrį į Rusijos valdžios ir kariuomenės veiksmus, neva užsimindamas, kad karas Ukrainoje sunaikino ir Rusiją.

„Labai subtiliai“, „Daina atitinka tikrovę“, „Daina labai simboliškai parinkta“, „Subtiliai, bet aiškiai“, „Viską supratome. Ačiū už poziciją“, – rašė internautai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų