• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusiais metais TV3 ir Go3 žiūrovų širdis užkariavęs, projekto dalyvius tikromis žvaigždėmis pavertęs bei tikru vasaros hitu tapęs realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ grįžta. Tai gali tapti geriausia vasara tavo gyvenime  – neatidėliok ir dalyvio anketą pildyk jau šiandien!

Praėjusiais metais TV3 ir Go3 žiūrovų širdis užkariavęs, projekto dalyvius tikromis žvaigždėmis pavertęs bei tikru vasaros hitu tapęs realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ grįžta. Tai gali tapti geriausia vasara tavo gyvenime  – neatidėliok ir dalyvio anketą pildyk jau šiandien!

REKLAMA

Kvietimas dalyvauti:

Kiekviena vasara turi istoriją, tačiau būtent ši į atmintį gali įsirėžti visam likusiam gyvenimui. Tau nusibodo rutina? Nori pabėgti nuo įkyrių kolegų, niekur nevedančių santykių ar tiesiog nuo vasara iš vasaros pasikartojančio to paties, jau nusibodusio atostogų scenarijaus? 

Tau niekaip nepavyksta rasti to vienintelio, o nuo pažinčių programėlių jau darosi bloga? Nori pamatyti pasaulį, bet tuščia piniginė sako ką kitą? O gal tu tiesiog svajoji išgarsėti, nes kito tokio kaip tu – nėra? 

REKLAMA
REKLAMA

Iš krūtinės besiveržiantys karščiausi jausmai, prabangiausia vila Pietų Ispanijoje, kiekvieną dieną šviečianti saulė, atsigaivinti kviečiantis baseinas, vaizdas už milijoną, ir… Tu. Tai – ne svajonė. Šis realybės šou gali tapti tavo šansu patirti didžiausią gyvenimo nuotykį.

REKLAMA

Realybės šou ir vėl 10 pačių charizmatiškiausių, seksualiausių, o kartais ir didžiausias intrigas kuriančių jaunų žmonių pakvies į įspūdingo grožio vilą. 5 merginos ir 5 vaikinai čia kartu gyvens net mėnesį laiko.

Jų lauks ne tik nesibaigiantys vakarėliai, bet ir įtampą keliančios, o kartais net visas ribas peržengti verčiančios užduotys. Tačiau visi sunkumai nublanks pagalvojus apie didįjį prizą… O šįkart dalyviai jo sieks kitaip.

REKLAMA
REKLAMA

Kiekvieną projekto žvaigždžių žingsnį 24 valandas per parą seks daugybė kamerų, todėl pro realybės šou stebinčiųjų akis nepraslys niekas. Tačiau gal tu esi vertas tūkstančių žiūrovų žvilgsnių ir nesibaigiančio aptarinėjimo socialiniuose tinkluose? Gal tavo gyvenimas – atskira istorija? 

Jei trokšti susipažinti su tokiais pat išskirtiniais bei nesibaigiančiais nuotykiais mėgautis norinčiais bendraminčiais, šis realybės šou yra skirtas būtent tau. Patirk tai, apie ką kiti tik kalbės.

Dalyvio anketą pildyk čia: www.tv3.lt/atranka 

Geriausias vasaros nuotykis „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – jau šią vasarą per TV3 ir 24/7 per „Go3“!

Realybes sou, pasidalinkite patirtimi kuri nuciulpe daugiau varpu!
Oooooo, absurdas ir debilizmai tesiasi. Vienos Argentinoj jau atsipiso ir atsiciulpe, tai nauja gauja renka. Gerai sake diedukas, curvos visais amziais nieko neveike ir geriausia gyveno. Kur nusirito Lietuvos pramogu pasaulis... Kas pas jas galvose kaip absoliuciai nieko nesugeba, pasipist, paciulpt ir pasivadinti nuomones formuotoja :)))
Dabar madoje visokios kvailos laidos ir visokie beprasmiai "šou". Dar ,sakyčiau "Tangomanai" plyginti nebloga laida, pilna daug kvailesnių. Kažkokia manija visur....dar kažkokį lygį išlaiko KK2, bet irgi kartais būna skystoka. Mikelkevičiutė visai nusichaltūrino- vemti verčia..... Visiškas susmulkėjimas, kapeikinės problemos, skandalų darymas iš nieko, visi ekonomistais patapo, apie mokesčius išmano, ką jau ten viršsvorio problemos. Benkunskas dar nepradėjo dirbti, bet jau teisiamas avansu... Į viešumą vėl lenda zurofo paklodė, šlovindama Lietuvos išdavikus ..... Nebrendylų visuomenė patenkinta.... "gyvenimas" verda....
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų