• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šį sekmadienį aštuonių Lietuvos žvaigždžių laukia tango krikštas. Visi naujo TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ dalyviai praėjusį sekmadienį buvo suporuoti su didžiausiais šio šokio profesionalais, su kuriais tolimosiose Buenos Airėse leisis į patį aistringiausią gyvenimo nuotykį.

5

Jau šį sekmadienį aštuonių Lietuvos žvaigždžių laukia tango krikštas. Visi naujo TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ dalyviai praėjusį sekmadienį buvo suporuoti su didžiausiais šio šokio profesionalais, su kuriais tolimosiose Buenos Airėse leisis į patį aistringiausią gyvenimo nuotykį.

REKLAMA

Įtampa kyla kone sekundėmis – jau netrukus žiūrovai išvys pirmuosius lietuvių bandymus suvaldyti ne tik tango, bet ir su tuo ateinantį jaudulį bei emocijas! 

Leonas Somovas, Dovydas Laukys, Vytautas Medineckas-Ironvytas, Dainius Kazlauskas, Dijora Petrikonytė, Ineta Stasiulytė, Simona Burbaitė ir Toma Vaškevičiūtė, atvykę į Argentiną, apsigyveno autentiškuose, įspūdingo grožio namuose.

Būtent čia, pirmosios laidos metu, įvyko ir svarbiausia – kiekvieno projekto dalyvio pažintis su partneriais. 

O jau šį sekmadienį jie ne tik pradės savo treniruotes, bet ir pirmą kartą prieš didžiulę minią nepažįstamųjų – vietinių Buenos Airių gyventojų – surengs pirmuosius savo pasirodymus seniausiame Argentinos uoste Puerto Madero.

REKLAMA
REKLAMA

Būtent čia, ieškodami laimės, anksčiau žmonės į Argentiną atplaukdavo iš viso pasaulio. O šį sekmadienį tokios pat laimės čia ieškos ir 8 lietuviai. 

REKLAMA

Dalyvius šiame uoste ir kitose įspūdingiausiose Buenos Airių aikštėse, teatruose ir klubuose, kas kartą vertins vietiniai – 4 Buenos Airių gyventojai, kurie bus pakviesti tiesiog iš gatvės.

Kiekvienas teisėjas ne tik komentuos visų porų pasirodymus, bet ir galės skirti jiems balus – nuo 1 iki 5.

Vienintelė šiai neeilinei komisijai keliama sąlyga – kad jie puikiai suprastų ir mylėtų tango. O tokį žmogų Buenos Airėse rasti nėra sunku, mat kaip lietuviai yra pametę galvas dėl krepšinio, taip argentiniečiai – dėl tango!

REKLAMA
REKLAMA

Puerto Madero uoste, kuriame pirmąkart pasirodys „Tangomanai“, jų pasirodymus vertins tango mokytojas, verslininkė, draudimo agentas ir tango dievinanti 4 vaikų mama. Ar dalyviams pavyks sužavėti šią komisiją ir visus kitus, kurie išvydę šokį norės tarti žodį?

Pirmojo pasirodymo tema – be galo romantiška. Tai – pirmasis pasimatymas. Argentinoje susipažinus su savo partneriais, lietuviams teks parodyti, kas slypi jų širdyse.

O štai modeliui bei TV laidų vedėjai D. Petrikonytei net ir pirmoji repeticija su partneriu Mauro primins patį tikriausią pasimatymą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Jaučiuosi kaip 18 metų mergaitė, kuri eina pas savo svajonių vaikiną, bet jis dar to nežino“, – juoksis laidoje Dijora. 

Tiesa, kad Dijorą aplankė tokie jausmai – nieko keisto. Jau šį sekmadienį modelis atvirai papasakos, kad Mauro – tikra pirmosios jos meilės kopija.

„Tik jis yra ispaniška versija. Bet visi veido bruožai – identiški“, – atviraus ji.

Būtent todėl, vos išvydusi Mauro, D. Petrikonytė pripažins savo akių kampučiuose netgi pajautusi ašaras: „Sakiau sau neapsiverkti, bet vis tiek susigraudinau.“

REKLAMA

Vis dėlto šiai porai teks susidurti ir su sunkumais. Jau pirmosios repeticijos metu paaiškės, kad vienintelis jų būdas susikalbėti ir yra šokis, kadangi Mauro angliškai beveik nešneka. Nepaisant to, būtent šių šokių partnerių repeticijose skambės daugiausiai juoko!

O taip pat Mauro bus vienintelis, kuris prieš didįjį sekmadienio pasirodymą pasielgs taip, tarsi iš tiesų eitų į patį romantiškiausią pasimatymą.

„Pasigirsiu – prieš pirmą šokį Mauro man padovanojo gėlių. Dabar visą laiką skraidysiu kaip ant debesų“, – neslėps džiaugsmo Dijora.

REKLAMA

Panašu, kad D. Petrikonytės žodžiai išsipildys. Po jų pasirodymo, vienai komisijos narei netgi bus sunku suvaldyti emocijas: „Jūs esate ugnis – tai tikrai matosi. Suprantu, kad prieš televiziją reikia pasitempti, bet tai buvo kažkas daugiau… Galėčiau patikėti meile iš pirmo žvilgsnio ir vėl.“ 

Kaip šios poros pasirodymą įvertins kiti komisijos nariai? Kuri iš porų taps vakaro lydere? Visi atsakymai – jau šį sekmadienį.

Pirmasis lietuvių bandymas šokti tango – jau šį sekmadienį, projekte „Tangomanai“, 19.30 val. per TV3 ir Go3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų