naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Dijora Petrikonytė (nuotr. asm. archyvo)

Modelis, „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė (27 m.) tapo prabangaus apatinio trikotažo prekės ženklo „FERIOR INTIMA Lingerie“ modeliu.

7

Modelis, „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė (27 m.) tapo prabangaus apatinio trikotažo prekės ženklo „FERIOR INTIMA Lingerie“ modeliu.

REKLAMA

Fotosesijos metu D. Petrikonytė pozavo vilkėdama seksualius apatinius, avėjo aukštakulnius ir ilgaaulius, jaunos moters pečius dengė kailiniai

Naujienų portalui tv3.lt prekės ženklo įkūrėja Gabrielė pasakojo, kad renkantis fotosesijos komandą atsižvelgė į žmonių energiją ir pozityvumą.

„Turbūt niekas nesuabejotų, kad Dijora yra tas žmogus, kuris spinduliuoja ne tik pozityvu, bet ir gera energija bei moterišku seksualumu. Pasirinkome mūsų akimis geriausią Lietuvos fotografę Gretą Kuliušaitę, kuri, kaip ir Dijora, pasižymi šiomis savybėmis. Visa tai sujungus net neabejojome, kad rezultatas kalbės pats už save“, – teigė ji. 

Pasak prabangaus apatinio trikotažo prekės ženklo įkūrėjos, per pastaruosius metus jie pastebėjo ir suprato, ką mėgsta klientai, tad šios fotosesijos metu buvo nuspręsta parodyti labiausiai geidžiamas prekes. 

REKLAMA

„Klasikiniai, seksualūs, išskirtiniai, bet tuo pačiu patogūs apatinio trikotažo komplektai gali pabrėžti kiekvienos moters seksualumą“, – įsitikinusi prekės ženklo įkūrėja Gabrielė.  

REKLAMA

Ankstesniuose interviu Dijora yra pasakojusi, jog modelio darbą pradėjo būdama vos penkiolikos metų. Supratusi, kad dukra – labai išvaizdi, į pirmąją modelių atranką ją paskatino nueiti mama.

„Į tą atranką net nenorėjau. Paeinu tris žingsnius ir tada tiek pat atgal. Bet viskas taip susidėliojo, kad teko išbandyti dar kažką naujo“, – sakė ji. 

REKLAMA

Taip jau nutiko, kad atrankoje, į kurią nuėjo Dijora, buvo renkamas geriausias tų metų modelis. Mergina laimėjo atranką, o vėliau išvyko į Šanchajų atstovauti Lietuvai.

„Tai buvo mano pirmas žingsnis didžiuoju podiumu, labai įdomi patirtis. Po to sekė kontraktų su ta korporacija pasirašymai“, – prisiminė Dijora bei pridėjo, kad iškart po to Kinijoje modeliavo dar 4 mėnesius.

ačiū,baigeu
mergina graži, apatiniai turbūt kokybiški negaliu pasakyti, bet nuotraukų prastmas sukrečiantis. Emyratuose yra tokia paslauga turtingiems arabams , pakviečiamos merginos iš europos ale fotosesijai , o klientas apsimeta fotografu.... Peržiūrėjus nuotraukas kilo toks klausimas ar tikrai tokia apatinių firma tikra , italai sau tokių buitinių foto neleidžia , pigus interjeras, baldai iš Jysko ,kažkas baisaus.
KAM DIENRAŠTYJE REIKALINGOS TOKIOS FOTO. TAM YRA ĮVAIRŪS ŽURNALI,
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų