Po vienos nakties nuotykio mergina apsimetė nėščia: taip keršijo vaikinui už nenorą tęsti santykių su ja

Po vienos nakties nuotykio vyrą ir jo šeimą persekiojusi britė atsidūrė teisme bei sulaukė bausmės už tokį elgesį.

Šią savaitę Pertho (Škotija) teisme 36 metų Jaclyn McGowan pripažinta kalta dėl bauginimo persekiojant ilgą laiką. Jai skirta 150 valandų neatlygintino darbo bendruomenės naudai.

Bylos nagrinėjimo metu nustatyta, jog moteris savo auką – Jamie Aitkenas – ir jo šeimą persekiojo net 9 mėnesius. Visą tą laiką ji melavo, kad yra nėščia.

Istorija, kaip teigia tyrėjai, prasidėjo 2019 metų birželį, kai pažinčių programėlės „Tinder“ pagalba susitikę Jaclyn McGowan ir Jamie Aitkenas praleido naktį viešbutyje ir po trumpalaikio meilės nuotykio išsiskyrė.

Po šios nakties praėjus maždaug porai savaičių moteris parašė vyrui žinutę, kad ji laukiasi ir ketina gimdyti. Pora sutarė, jog vaiku pabandys rūpintis drauge.

Po poros mėnesių moteris atsiuntė vyriškiui vaikiškos lovytės nuotrauką ir paprašė, kad šis padengtų 300 svarų įsigijimo kaštus, tačiau vyras nesutiko. Netrukus Jaclyn McGowan pranešė apie persileidimą, bet po kelių dienų apsigalvojo ir informavo jį, kad pavojus buvo netikras – moteris, anot jos, vis dar buvo nėščia.

2019-ųjų rudenį britė nusiuntė echoskopu darytą vaisiaus nuotrauką vyro motinai ir pridėjo žinutę, kad ji niekada nebus šio vaiko gyvenimo dalimi. 2020 metų vasarį moteris griebėsi kito šeimos nario – Dundee mieste susirado savo aukos brolį, kuris dirbo batutų platformų parke ir apie nėštumą pranešė jam – moteris tikino, kad laukiasi 8 mėnesį, nors atrodė, kaip teismui liudijo vyras, „liekna ir ne nėščia“.

Jaclyn McGowan šiame parke apsilankė po kelių savaičių, tuomet ji jau buvo su pilvuku.

Po nesiliaujančio persekiojimo Jamie Aitkenas kreipėsi į policiją, pernai spalį užregistruotame pareiškime vyras nurodė, kad toks moters elgesys verčia jį jaustis blogai ir net sukelia minčių apie savižudybę. Tada ir buvo pradėtas tyrimas dėl persekiojimo.

REKLAMA

Apklausos metu įtariamoji policijai pripažino, kad po meilės nuotykio iš tiesų buvo nėščia, bet patyrė persileidimą ir savo vienos nakties partnerio apie tai neinformavo. Ji taip pat nurodė, kad lankydama vyro brolį po drabužiais slėpė nėščiosios pilvą imituojantį protezą.

Tokį savo elgesį moteris aiškino tuo, kad norėjo įskaudinti Jamie Aitkeną už tai, kad šis po susitikimo nepanoro tęsti santykių su ja.

Moters advokatas pridėjo, kad po pranešimo apie nėštumą vyras esą nepanoro vaiko ir užsiminė apie aborto galimybę.

Viską įvertinęs teismas konstatavo, kad tai nesuteikia žmogui teisės persekioti kitą žmogų ir jį bauginti.


Rašyti komentarą...
V
Vita
2021-03-06 19:01:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moteris gali padaryt tokius dalykus,vyrams netgi galvą ne ateitu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų