50-metės mokytojos romanas su 22-ejų vaikinu šokiravo giminę: tikina atradusi meilę

Sharon Hawkins (50) sutiko savo mylimąjį Perrį Hopsteiną (22) „Tinder“ pažinčių programėlėje ir sutinka, kad toks amžiaus skirtumas gali pasirodyti keistas, tačiau ji yra įsimylėjusi savo vaikiną.

Trijų anūkų močiutė pasakoja, kad jos sužadėtinis yra jaunesnis 28 metais, todėl dauguma pamatę juos kartu mano, kad Sharon yra jo mama.

Pora iš Šiaurės Karolinos, JAV, planuoja susituokti šiais metais.

Mokytoja dirbanti Shanon sakė: „Galbūt aš ir esu pakankamai sena būti Perrio mama, tačiau tai manęs nesustabdys siekiant savo laimės. Perris ir aš žinome, kad esame sukurti vienas kitam ir mums nerūpi, ką mano kiti“.

2015 metais Sharon išsiskyrė su vyru, su kuriuo santuokoje išgyveno 16 metų.

„Paskutiniais santuokos metais pagavau save vis dirsčiojant į dvidešimtmečius. Po to prisiekiau sau, kad surasiu ką nors, kas labiau tiks mano spontaniškai asmenybei“, – aiškina ji.

2020-ais Sharon noras išsipildė ir ji surado Perrį „Tinder“, rašoma „Daily Star“.

„Aš pasirinkau, kad man rodytų vaikinus nuo 19 metų. Pamačiusi Perrio profilį ir supratau, kad jis jaunesnis už mane 28 metais. Jis taip pat jaunesnis už mano tris vaikus. Jis atrodo, kaip modelis. Sakiau jam, kad turiu anūkų, tačiau jam tai nė kiek nerūpėjo“.

Pora kelias dienas flirtavau ir galiausiai Sahron pasikvietė jį pas save.

„Realiame gyvenime jis dar seksualesnis nei nuotraukose. Nors tarp mūsų ir yra nemažas amžiaus skirtumas, Perris turi „seną sielą“. Ačiū Dievui, mano 23-ejų dukra, kuri gyvena kartu su manimi, neprieštaravo mano santykiams“.

Iš tikrųjų Sharon dukra juokaudama vadina Perrį „vaiku“.

„Dėl Covid-19 situacijos Perris persikėlė pas mane. Tai buvo greitas sprendimas, tačiau aš dėl to labai laiminga ir manau, kad nesuklydome.

Pripažinsiu, seksualiai mano ir Perrio amžiaus skirtumas labai jaudino. Tačiau viskas ne tik dėl to. Jis taip pat labai romantiškas“.

Nepaisant to, kad Sharon priėmė Perrio šeima, įskaitant ir jo mamą, ir draugus, pora kartais susilaukia nemalonių žvilgsnių iš nepažįstamųjų.

REKLAMA

„Iš pradžių dėl to buvo labai keista, bet vėliau pradėjome viską nuleisti juokais. Vieną dieną apsipirkinėjome kartu su Perriu ir jis kasininkei ištiesė savo banko kortelę. Kasininkė pasižiūrėjusi į mane pasakė, kad negaliu leisti sūnui mokėti. Mus nuolat palaiko mama ir sūnumi“.

„Bet iš tikrųjų man nerūpi tie kvaili skaičiai. Įsimylėjau asmenybę, o ne skaičius“, – pridūrė Sharon.


Rašyti komentarą...
J
Jam gerai
2021-01-23 18:12:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gales birbinti ir mama, ir dukra.
Atsakyti
-2

V
Vitalija
2021-01-23 19:45:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai kuriems vyrams lanką viresnės,nes jos protingesnės,subrendusios ir žino ko nori.Juk Macron Prancūzų prezidentas irgi mokytoja buvo,vyresnė net virs 20metu.Nu ir ką,gyvena.Svarbiausia,kad jiems gerai.Juk mes už juos nei vienas negyvenami.
Atsakyti
0

P
Pavydas
2021-01-24 11:50:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką konkrečiai babyte Įsimylėjo pas jauną vaikinuką, kurią kūno dalį, kad taip smagu? Praneškit būtinai ar kai babytei bus 65, o jam 32, meilė dar karštai tebeliepsnos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų