Po skaudžios netekties „Little Big“ paskelbė dar vieną liūdną žinią gerbėjams

Didelio dėmesio sulaukusi Rusijos grupė „Little Big“ prabilo apie „Eurovizijos“ dainų konkursą. Po skaudžios grupės narės netekties, grupė paskelbė dar vieną liūdną žinią gerbėjams.

Anot grupės, šiemet jie nedalyvaus nacionaliniame dainų konkurse.

Instagrame grupė skelbė. „Mes nedalyvausime „Eurovizijos 2021“ konkurse. Manome, kad Rusijoje yra daug talentingų ir unikalių menininkų, kiekvienas iš jų nusipelno būti matomas ten. Dėkojame mūsų Rusijos gerbėjams ir visiems tarptautiniams sirgaliams už parodytą palaikymą, tai mums reiškia daug. Dėl jūsų „UNO“ muzikinis vaizdo įrašas turi daugiausiai peržiūrų „Eurovizijos“ dainų konkurso „YouTube“ kanalo istorijoje!

Linkime kuo geriausios kloties visoms „Eurovizijoje 2021“ dalyvaujančioms šalims. Jūsų „Little Big“, – brūkštelėjo grupė.

Primename, kad visai neseniai grupė neteko vienos narės.

Populiarios Rusijos grupės „Little Big“ narė Anna Kastelianos rasta negyva. 38-erių metų moters kūnas rastas jos namuose Sankt Peterburge.

Kaip skelbia spletnik.ru, mirties priežastis nėra žinoma. Kiek anksčiau Anna skundėsi širdies problemomis, dėl sveikatos problemų retai išeidavo iš namų.

Anna sirgo achondroplazija, kuri pasireiškia mažu žmogaus ūgiu bei trumpomis galūnėmis, tačiau tai jos nesustabdė koncertuoti su grupe, dalyvauti televizijos laidose ir kituose projektuose.

Tiesa, moteris paliko garsiąją grupę  „Little Big“, nes nebesugebėjo laviruoti tarp dviejų darbų, mat be muzikinės karjeros atlikėja tuomet dirbo ir mokytoja. Taip pat Anna sulaukdavo nemažai mokinių tėvų kritikos, esą jų vaikus moko moteris iš ekstravagantiškų vaizdo klipų. Grupėje ji išbuvo trejus metus.

Užuojautą išreiškė ir buvę grupės nariai, jie pasidalijo jautriu įršu: „Little Big“ savo istorija pradėjo prieš beveik 8 metus su Anna, Ilichu ir Olympia. Anna, tu visada buvai ir iki šiol esi svarbus elementas mūsų „Little Big“ šeimoje. Tu visada išliksi mūsų širdyse ir amžinai gyvensi mūsų vaizdo įrašuose. Ačiū už viską. Ilsėkis ramybėje.“


Rašyti komentarą...
s
severina
2021-03-10 23:21:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar sugebi koki padoru sakini suregzt? kam i erdve transliuoji tai, kas tavo viduje yra?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų