Po skaudžios netekties „Little Big“ pristato naują dainą: įamžino garsiausius 9-ojo dešimtmečio filmus

Skandalingoji Rusijos reivo grupė „Little Big“ išleido naują singlą ir vaizdo klipą „Sex Machine“ – tai paskutinis bendras grupės darbas su „Vogue“ stiliaus šokėju Dmitrijumi Krasilovu („Uno“, „Tacos“).

„Sex Machine“ nukelia į praėjusio amžiaus pabaigos šokių aikštelę, kurioje persipina daugybė populiariosios kultūros ir filmų nuorodų. Klipe rasite filmo „Vyrai juodais drabužiais“ užuominų, taip pat geltoną sunkvežimį, kuris primena filmo „Transformeriai“ veikėją Optimus Prime. Vyresnieji naujajame kūrinyje išgirs reperio MC Hummer kūrinio „U Can’t Touch This“ nuorodų. 

 

Vaizdo klipo lokacija primena filmo „Vėžliukai nindzės“ būstinę, o grupės nario Antono šukuosena ir violetinės spalvos kostiumas simbolizuoja 80-ųjų stilių ir „Vėžliukai nindzės“ veikėją Bebop.

Jau tapo tradicija, kad išskirtinius grupės vaizdo klipus režisuoja grupės lyderis Ilja Prusikinas ir režisierė Alina Pasok.

„Little Big“ yra Rusijos Sankt-Peterburgo reivo grupė, sprogdinanti šokių aikšteles ne tik Rusijoje, bet ir užsienyje. Internetiniu virusu tapusią grupę puikiai pažįsta Jungtinių Amerikos Valstijų, Ispanijos, Kanados, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ir kitų šalių gyventojai. Lietuvoje grupė taip pat turi didelį gerbėjų ratą – čia ne kartą rengė koncertus.

„Little Big“ vaizdo klipai peržiūrėti daugiau kaip 2 milijardus kartų, o kūrinys „Skibidi“ tapo populiariausiu vaizdo įrašu Rusijos „Youtube“ platformoje – jis peržiūrėtas daugiau kaip 500 mln. kartų. Jų praėjusių metų singlas „Uno“ tapo dar vienu rekordininku – klipas tapo žiūrimiausiu „Eurovizijos“ dainų konkurso „YouTube“ kanalo vaizdo įrašu. „Uno“ peržiūrėtas net 187 mln. kartų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai grupę sukrėtė skaudis netektis. Mirė buvusi grupės narė Anna Kasteliana.

Kaip skelbia spletnik.ru, mirties priežastis nėra žinoma. Kiek anksčiau Anna skundėsi širdies problemomis, dėl sveikatos problemų retai išeidavo iš namų.

REKLAMA

Anna sirgo achondroplazija, kuri pasireiškia mažu žmogaus ūgiu bei trumpomis galūnėmis, tačiau tai jos nesustabdė koncertuoti su grupe, dalyvauti televizijos laidose ir kituose projektuose.

Tiesa, moteris paliko garsiąją grupę  „Little Big“, nes nebesugebėjo laviruoti tarp dviejų darbų, mat be muzikinės karjeros atlikėja tuomet dirbo ir mokytoja. Taip pat Anna sulaukdavo nemažai mokinių tėvų kritikos, esą jų vaikus moko moteris iš ekstravagantiškų vaizdo klipų. Grupėje ji išbuvo trejus metus.

Užuojautą išreiškė ir buvę grupės nariai, jie pasidalijo jautriu įršu: „Little Big“ savo istorija pradėjo prieš beveik 8 metus su Anna, Ilichu ir Olympia. Anna, tu visada buvai ir iki šiol esi svarbus elementas mūsų „Little Big“ šeimoje. Tu visada išliksi mūsų širdyse ir amžinai gyvensi mūsų vaizdo įrašuose. Ačiū už viską. Ilsėkis ramybėje.“


Rašyti komentarą...
M
Manau
2021-03-08 13:49:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mūsų The Roop juos kažkiek arba daug kopijuoja...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų