Po 20 metų – nemaloni karališkosios šeimos paslaptis: paaiškėjo tik po Dianos mirties

Pasaulyje turbūt sunkiai rastume žmogų, kuris nebūtų girdėjęs apie princesę Dianą ir apie tragišką jos mirties istoriją. 36-erių metų moters mirtis įsirėžė į pasaulio istoriją.

49

Dianos vaidmuo karališkoje šeimoje ypač prisimenamas dabar, kai užsienio žiniasklaida tiesiog gaudo kiekvieną detalę apie Kate Middleton ir Williamo trečiąjį kūdikį bei gegužės viduryje laukiančias Meghan Markle ir princo Harrio vestuves.

Diana Frensė Spenser gimė liepos 1 d. Parkhauze.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parodė, kaip atrodytų princesė Diana, jei būtų gyva

Užsienio žiniaslaidoje galima rasti daugybę faktų ir detalių ne tik apie tragišką Dianos mirtį, bet ir apie jos asmenybę bei visą gyvenimą.

Vienas iš faktų paaiškėjo visai neseniai. Daugelį žmonių jis gali gluminti. Šis faktas, tiesa, labai nepatiko karalienei Elžbietai.

Pasirodo, kad Diana nevertino karališkųjų privilegijų ir norėjo, kad sūnūs mokytųsi ir laiką leistų, kaip niekuo neišsiskiriantys vaikai. Kaip minėjome, tam labai aršiai prieštaravo princas Charlesas ir jį palaikanti motina karalienė.

Princesė Diana kartu su savo draugu Dodi Al Fayedu žuvo per automobilio katastrofą Prancūzijos sostinėje 1997 metų rugpjūčio 31-ąją. Jųdviejų automobilis, persekiojamas paparacų, įsirėžė į betoninę pertvarą tunelyje Paryžiaus centre.

1961-ųjų liepos 1-ąją gimusi Diana užaugo aristokratiškoje Spencerių šeimoje, palaikiusioje artimus ryšius su monarchais. Dianos tėvas dirbo velioniui karaliui George‘ui VI ir karalienei Elizabeth II. Mergina užaugo su dviem seserimis ir broliu, o paauglystėje jai teko išgyventi skaudžias tėvų skyrybas. Būdama 16-os ji metė mokyklą, o išsilavinimą įgijo Šveicarijoje.

Vėliau atvyko į Londoną, kur susirado darbą vaikų darželyje. Tačiau nuo tos akimirkos, kai ji susipažino su princu Čarlzu, Dianos gyvenimas pasikeitė.


Rašyti komentarą...
j
jonukė
2018-05-20 10:18:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
ta moteris pavergė savo moteriška charizma visą pasaulį. Nėra ir greit nebus kitos tokios moteriškos prigimties moters .Kažkokia nežemiška buvo dar gyva
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų