naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
galvOK (nuotr. Organizatorių)

Didžiosios metų šventės pagaliau atėjo į kiekvieno namus, o kad jos būtų dar įsimintinesnės, TV3 televizija kiekvienai dienai paruošė nepamirštamą programą.

4

Didžiosios metų šventės pagaliau atėjo į kiekvieno namus, o kad jos būtų dar įsimintinesnės, TV3 televizija kiekvienai dienai paruošė nepamirštamą programą.

REKLAMA

Pirmąją Kalėdų dieną stebėkite filmus visai šeimai, jau klasiką tapusį „Vienas namuose 4“, kalėdinį žaidimą „galvOK“ su ypatingais svečiais, o vakarą vainikuokite su geru kino filmu „1917“.

13.00 val. per TV3 – filmas „Pono Poperio pingvinai“. Legendinis aktorius Jimas Carrey ir vėl privers kvatotis nuotaikingoje komedijoje, kurioje šįkart vienas pagrindinių vaidmenų atitenka… pingvinams. Ponas Poperis gyvena įprastą, niekuo neišsiskiriantį gyvenimą, kol vieną dieną nesulaukia keisto tėvo siuntinio. Jame – pingvinų skulptūrėlės. Tiesa, pasirodo, kad iš tiesų jos – ypatingos. Netrukus skulptūrėlės ne tik tampa tikrais pingvinais, bet dar ir ima beprotišku greičiu daugintis. Pametęs galvą dėl naujųjų augintinių, ponas Poperis savo namus paverčia kone Šiaurės ašigaliu, o jais besirūpindamas kartu ima permąstyti ir savo gyvenimą. Galbūt kai kurias praeityje padarytas klaidas dar įmanoma ištaisyti?

16.40 val. per TV3 – filmas „Vienas namuose 4“. Šioje legendinio filmo dalyje Kevino McCalisterio tėvai yra išsiskyrę ir berniukas dabar gyvena su mama. Tačiau per Kalėdas jis nusprendžia aplankyti savo tėvą. Visi jie šventes pasitikti ketina prabangiuose naujosios Kevino tėčio merginos Natalie namuose. Deja, šventes jiems ketina aptemdyti vagišiai – plėšikas Marvas suvienija jėgas su nauja nusikaltėle Vera, o jų taikiniu tampa prabangi Natalie vila…

REKLAMA

19.30 val. per TV3 – kalėdinis „galvOK“ žaidimas. Šventės neatsiejamos nuo šeimos ir pačių brangiausių žmonių, todėl neatsitiktinai kalėdinė TV3 žaidimo „galvOK“ laida taps ypatinga. Vietoje įprastų svečių, šįkart čia lankysis brangiausi žaidimo kapitonų Manto Katlerio ir Marijono Mikutavičiaus žmonės. Marijonui kompaniją palaikys jo sužadėtinė, žavingoji dizainerė Ieva Daugirdaitė, o Mantas Katleris į sukčiausius klausimus šįkart atsakyti bandys kartu su savo tėčiu Sauliumi. Didžioji klausimų dalis šįkart bus apie Kalėdas. Minime šią šventę kiekvienais metais, tačiau ar viską apie ją žinome?

REKLAMA

21.30 val. per TV3 – filmas „1917“. Tai – filmas apie pirmąjį pasaulinį karą, pelnęs daugybę apdovanojimų, tarp kurių ir du „Auksiniai gaubliai“. Įtampos kupina juosta pasakoja istoriją apie tai, kaip du britų kariai siekia padaryti viską, kad nuo šiaurės Prancūzijoje rengiamos pasalos išgelbėtų vieną savo kariuomenės batalionų, kuriame – net 1600 kariai. Šofildas ir Bleikas turi rizikuoti savo gyvybėmis ir pereiti fronto liniją nepastebėti, tačiau baimė jų nestabdo – jauni eiliniai yra pasiryžę padaryti viską, kad išgelbėtų savo karius nuo pražūties. Bleikui tai ypač svarbu, mat tarp jų – ir jo brolis…

Pirmąją Kalėdų dieną sutikite kartu su TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų